Филтри -

Мобилни сушење жито, мобилни сушилници за зрно

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Мобилни сушење жито: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мобилни сушење жито FARM FANS - 160 тонн/сутки
7
ВИДЕО
19.000 US$ EUR ≈ 16.750 €
Капацитет на резервоар 10 м³
Година Километража Сила
Украина, Вінниця
мобилни сушење жито SUPER B - USA Grain Dryer зерносушарка
9
ВИДЕО
16.000 US$ EUR ≈ 14.110 €
Капацитет 8 т/ч
Година Километража Сила
Украина, Вінниця
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
мобилни сушење жито GT 545XL - 13 тонн загрузка на газу
12
15.000 US$ EUR ≈ 13.230 €
Година Километража Сила
Украина, Вінниця
нови мобилни сушење жито Pedrotti SUPER 120
4
ВИДЕО
59.460 € RUB USD 4.760.000 RUB ≈ 67.440 US$
Капацитет на резервоар 17 м³
Година 2020 Километража Сила
Русија, Ивантеевка, МО
нови мобилни сушење жито Pedrotti LARGE 240
4
ВИДЕО
90.650 € RUB USD 7.256.000 RUB ≈ 102.800 US$
Капацитет на резервоар 34 м³
Година 2020 Километража Сила
Русија, Ивантеевка, МО
нови мобилни сушење жито Pedrotti XL 350
6
ВИДЕО
106.600 € RUB USD 8.535.000 RUB ≈ 120.900 US$
Капацитет на резервоар 50 м³
Година 2020 Километража Сила
Русија, Ивантеевка, МО
нови мобилни сушење жито Pedrotti Basic 55
4
ВИДЕО
43.530 € RUB USD 3.484.000 RUB ≈ 49.370 US$
Капацитет на резервоар 8.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Русија, Ивантеевка, МО
мобилни сушење жито STRAHL 700
10
15.000 € USD ≈ 17.010 US$
Година 1996 Километража Сила
Романија, Bihor
мобилни сушење жито PEDROTTI S12
6
17.000 € USD ≈ 19.280 US$
Година 2000 Километража Сила
Романија, Bihor
мобилни сушење жито Pedrotti
2
16.800 € PLN USD 75.000 PLN ≈ 19.050 US$
Капацитет 24 т/ч
Година 12/2002 Километража Сила
Полска, Oława
мобилни сушење жито AGREX PRT 250 M/ME
4
цена на барање
Капацитет на резервоар 31 м³
Година Километража Сила
Украина, Луцк
мобилни сушење жито AGREX PRT 250/400 FE
5
цена на барање
Година Километража Сила
Украина, Луцк
мобилни сушење жито STELA   JUMBO 60
15
11.900 € USD ≈ 13.500 US$
Капацитет 5 т/ч Капацитет на резервоар 19 м³
Година 2001 Километража Сила
Литванија
мобилни сушење жито GT 380
4
ВИДЕО
12.500 US$ EUR ≈ 11.020 €
Капацитет 60 т/ч Капацитет на резервоар 14 м³
Година Километража Сила
Украина, Прилуки
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се