Филтри -

Мини трактори, компактен трактор

Резултати од пребарување: 747 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Мини трактори: 747 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини трактор HOLDER  P70
73
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
аукција 978,80 € SEK 10.000 SEK
Година 1987 Километража 1643 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
нови мини трактор NEW HOLLAND Boomer 25 with mower deck
11
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Белгија, Borgloon
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
мини трактор NEW HOLLAND TC 45D
18
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Година 2006 Километража 1927 м/ч Сила 44.87 кс
Холандија, Dronten
мини трактор FORD Трактор Ford  з США
4
Контактирајте го продавачот
3.700 US$ EUR ≈ 3.112 €
Година Километража Сила
Украина, Винница
мини трактор FIAT 54 C
7
Контактирајте го продавачот
7.417 € TRY 77.500 TRY
Брзина 40 км/ч
Година 03/1997 Километража 3 км Сила 54 кс
Турција, Manisa
мини трактор FIAT 54 C
10
Контактирајте го продавачот
6.556 € TRY 68.500 TRY
Година 02/1994 Километража 3 км Сила 54 кс
Турција, Manisa
мини трактор MASSEY FERGUSON 240
12
Контактирајте го продавачот
5.312 € TRY 55.500 TRY
Брзина 40 км/ч
Година 03/1989 Километража 3 км Сила 40 кс
Турција, Manisa
мини трактор NEW HOLLAND TT 55 B
13
Контактирајте го продавачот
11.960 € TRY 125.000 TRY
Година 02/2018 Километража 1 км Сила 45 кс
Турција, Manisa
мини трактор ERKUNT 80.4 DT
12
Контактирајте го продавачот
15.170 € TRY 158.500 TRY
Брзина 50 км/ч
Година 2016 Километража 2 км Сила 80 кс
Турција, Manisa
мини трактор CASE IH JX 70 DT
11
Контактирајте го продавачот
12.390 € TRY 129.500 TRY
Брзина 45 км/ч
Година 04/2009 Километража 3 км Сила 70 кс
Турција, Manisa
мини трактор MASSEY FERGUSON 265
11
Контактирајте го продавачот
6.652 € TRY 69.500 TRY
Брзина 40 км/ч
Година 02/1988 Километража 3 км Сила 65 кс
Турција, Manisa
мини трактор JOHN DEERE 1120
11
Контактирајте го продавачот
3.764 US$ EUR ≈ 3.165 €
Брзина 30 км/ч
Година 04/1975 Километража 3 км Сила 30 кс
Турција, Manisa
мини трактор BLUMING БЛ-132
6
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преден товарач преден товарач
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Минск
мини трактор MASSEY FERGUSON MF 1747 Mechanisch 12*12
6
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Година 2019-08-08 Километража 5 м/ч Сила 46 кс
Австрија, At-2320 Schwechat
нови мини трактор STEYR 1801
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Lunteren
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 747 огласа
Прикажи
Претплати се