Мини натоварувачи гасеничари, компактен натоварувач со гасеници

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Мини натоварувачи гасеничари: 96 огласа

мини натоварувач гасеничар BOBCAT T 870
23
€ 21.500 USD ≈ US$ 23.742
Година 2011 Километража 6600 м/ч Сила
Турција, Turhan Cemal Beriker Bulvari No: 788/1 01355 Seyhan / Adana
мини натоварувач гасеничар CATERPILLAR 257D  Kompaktlastare
58
аукција € 9.313 SEK USD SEK 101.000 ≈ US$ 10.285
Година 2014 Километража 28473 м/ч Сила 74.23 кс
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
мини натоварувач гасеничар JCB 180T Compact loader with bucket (Rep. object) (No export) - 08
28
аукција € 4.703 SEK USD SEK 51.000 ≈ US$ 5.193
Година 2008 Километража Сила 60.77 кс
Шведска, Kungälv
мини натоварувач гасеничар CATERPILLAR 257b  top+vidly
11
€ 16.900 USD ≈ US$ 18.663
Година 07/2006 Километража 1800 м/ч Сила
Словачка, Trstin
мини натоварувач гасеничар BOBCAT T140
3
преговара
Година 2008 Километража 3000 м/ч Сила
Словачка, Žilina
мини натоварувач гасеничар BOBCAT T 250
11
€ 16.000 USD ≈ US$ 17.669
Година 12/2010 Километража Сила
Турција, İSTANBUL
нови мини натоварувач гасеничар TAKEUCHI TL12
5
преговара
Висина за истовар 4.33 м
Година 2017 Километража 1 м/ч Сила 81.8 kW
Словачка, Žilina
мини натоварувач гасеничар CATERPILLAR 277B
24
аукција аукција
Година 2005 Километража 5000 м/ч Сила 57 kW
Шведска
мини натоварувач гасеничар CATERPILLAR 289C
12
преговара
Носивост 1860 кг
Година 2012 Километража 3190 м/ч Сила 84.3 кс
Чехија, MODLETICE
мини натоварувач гасеничар BOBCAT T200
8
€ 17.500 USD ≈ US$ 19.325
Година Километража 7577 м/ч Сила
Унгарија, Nyíregyháza
мини натоварувач гасеничар CATERPILLAR 247B3
9
преговара
Година 2013 Километража 2886 м/ч Сила
Австрија, Haid
мини натоварувач гасеничар BOBCAT MT 55
6
€ 22.040 PLN USD PLN 94.900 ≈ US$ 24.339
Година 2015 Километража 303 м/ч Сила
Полска, Gorzów
мини натоварувач гасеничар BOBCAT T 110
25
€ 25.500 USD ≈ US$ 28.160
Носивост 499 кг Евро Euro 3 Висина за истовар 1.99 м
Година 12/2014 Километража 887 м/ч Сила 42 кс
Германија, Lübeck
мини натоварувач гасеничар CATERPILLAR 257B
5
преговара
Година 2006 Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)
мини натоварувач гасеничар CATERPILLAR 297C
12
€ 25.500 USD ≈ US$ 28.160
Носивост 2100 кг Висина за истовар 3.3 м
Година 2008 Километража 1870 м/ч Сила 95 кс
Полска, Sochaczew
Омилени : 0 Споредба : 0