Мини натоварувачи

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Мини натоварувачи: 739 огласа

мини натоварувач BOBCAT 743  Kompaktlastare Bobcat 743
27
аукција € 2.706 SEK USD SEK 29.000 ≈ US$ 2.994
Година 1985 Километража Сила
Шведска, Karlstad
мини натоварувач BOBCAT S70
21
аукција € 4.292 SEK USD SEK 46.000 ≈ US$ 4.750
Година 2014 Километража 3760 м/ч Сила 23.39 кс
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
мини натоварувач Redskapsbärare Dapper 5000
30
аукција € 7.838 SEK USD SEK 84.000 ≈ US$ 8.673
Година 2015 Километража Сила
Шведска, Karlstad
мини натоварувач BOBCAT S130
13
€ 11.900 USD ≈ US$ 13.167
Година 2008 Километража 2345 м/ч Сила 36.4 кс
Словачка, Marcelová
мини натоварувач GEHL Gehl 4640 '08
5
преговара
Година 2008 Километража Сила
Грција, ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
мини натоварувач JCB ROBOT 1110
10
€ 11.900 USD ≈ US$ 13.167
Година 2005 Километража 2315 м/ч Сила
Словачка, Levice
мини натоварувач CASE 2008 SKID STEER 440 MINI LOADER
15
€ 9.900 USD ≈ US$ 10.954
Година 2008 Километража 9500 м/ч Сила
Турција, İSTANBUL
мини натоварувач BOBCAT S175 HIGH FLOW '03
2
преговара
Година 2003 Километража Сила
Грција, ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
мини натоварувач BOBCAT 763
5
€ 12.990 USD ≈ US$ 14.373
Носивост 700 кг
Година 2000 Километража 6360 м/ч Сила 32.8 kW
Словачка, Žilina
мини натоварувач BOBCAT 763
4
€ 16.950 USD ≈ US$ 18.755
Година 2003 Километража 2695 м/ч Сила 49.11 кс
Словачка, Žilina
мини натоварувач CASE 420  TOP
11
€ 10.690 USD ≈ US$ 11.828
Носивост 794 кг Висина за истовар 3.83 м
Година 02/2006 Километража 1339 м/ч Сила 59 кс
Бугарија, София
нови мини натоварувач GEHL R150
1
преговара
Година 2018 Километража Сила
Грција, ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
нови мини натоварувач GEHL R135
1
преговара
Година 2018 Километража Сила
Грција, ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
мини натоварувач KOMATSU SK 820 - 5EO frontloader
10
€ 34.900 USD ≈ US$ 38.617
Година 2018 Километража 324 м/ч Сила
Словачка, Levice
мини натоварувач SUNWARD SWL3220HF
5
€ 12.850 USD ≈ US$ 14.219
Носивост 1050 кг
Година 2017 Километража 6300 м/ч Сила 75.37 кс
Словачка, Žilina
Омилени : 0 Споредба : 0