Нова мини комбиња

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Мини комбиња: 55 огласа

ново мини комбе MERCEDES-BENZ Vito 119
19
преговара
Евро Euro 6 Седишта 6+1
Година 2017-08 Километража Сила 190 кс
Турција, İSTANBUL
ново мини комбе MERCEDES-BENZ V 250 LUXURY VAN
11
преговара
Евро Euro 6 Седишта 4+2
Година 2018 Километража Сила
Турција, bursa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ново мини комбе MERCEDES-BENZ V250
13
€ 125.000 USD ≈ US$ 138.312
Седишта 6
Година 02/2019 Километража 300 км Сила
Турција, BURSA
ново мини комбе VOLKSWAGEN Transporter Economy T6 2.0 TDI 102PK ECONOMY B
23
€ 20.950 USD ≈ US$ 23.181
Година 2019 Километража 10 км Сила 102 кс
Холандија, Hengelo
ново мини комбе VOLKSWAGEN -Bedrijfswagens Transporter Economy T6 2.0 TDI 102PK ECONOMY B
24
€ 20.950 USD ≈ US$ 23.181
Година 2019 Километража 13 км Сила 102 кс
Холандија, Hengelo
ново мини комбе VOLKSWAGEN Transporter T-Edition T6 2.0 TDI 204PK DSG DUB
34
€ 48.500 USD ≈ US$ 53.665
Година 2019 Километража 15 км Сила 204 кс
Холандија, Hengelo
ново мини комбе VOLKSWAGEN -Bedrijfswagens Transporter T-Edition T6 HK-EXCLUSIVE 2.0 TDI
36
€ 49.500 USD ≈ US$ 54.772
Година 2019 Километража 13 км Сила 204 кс
Холандија, Hengelo
ново мини комбе VOLKSWAGEN Transporter T-Edition T6 2.0 TDI 204PK DSG DUB
26
€ 40.950 USD ≈ US$ 45.311
Година 2019 Километража 26 км Сила 204 кс
Холандија, Hengelo
ново мини комбе VOLKSWAGEN Caravelle T6  2.0 TDI
13
€ 30.240 PLN USD PLN 131.680 ≈ US$ 33.457
Евро Euro 6 Седишта 9
Година 2019 Километража 5 км Сила 150 кс
Полска, POZNAŃ
ново мини комбе PEUGEOT Boxer Tour Transformer
8
€ 33.850 RUB USD RUB 2.469.000 ≈ US$ 37.451
Седишта 9
Година 05/2017 Километража Сила 130 кс
Русија, Москва
ново мини комбе VOLKSWAGEN Bedrijfswagens Transporter Trendline 2.0 TDI 150PK L2H1 Dubbe
31
€ 27.950 USD ≈ US$ 30.927
Година 2019 Километража 19 км Сила 150 кс
Холандија, Hengelo
ново мини комбе VOLKSWAGEN Bedrijfswagens Transporter T-Edition T6 2.0 TDI 150PK DSG GES
26
€ 33.950 USD ≈ US$ 37.566
Година 2019 Километража 21 км Сила 150 кс
Холандија, Hengelo
ново мини комбе PEUGEOT Expert
8
€ 27.180 RUB USD RUB 1.983.000 ≈ US$ 30.079
Седишта 6
Година 05/2018 Километража Сила 150 кс
Русија, Москва
ново мини комбе MERCEDES-BENZ Vito 111 BT Tourer PRO Liege PAKTRONIC
12
€ 24.890,76 USD ≈ US$ 27.542
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 2019-03 Километража 50 км Сила 114 кс
Германија, Burghaun/Gruben
ново мини комбе VOLKSWAGEN Bedrijfswagens Transporter T-Edition T6 2.0 TDI 150PK DSG DUB
27
€ 36.950 USD ≈ US$ 40.885
Година 2019 Километража 20 км Сила 150 кс
Холандија, Hengelo
Омилени : 0 Споредба : 0