Филтри -

Мини комбиња VOLKSWAGEN

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Мини комбиња VOLKSWAGEN: 49 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини комбе VOLKSWAGEN T5 Multivan
19
10.100 € USD ≈ 11.230 US$
Седишта 7
Година 10/2008 Километража 299000 км Сила 174 кс
Словачка, Ilava
мини комбе VOLKSWAGEN SHARAN 1.9 PD TDI Highline Tiptronic NAVI+BŐR
9
3.734 € HUF USD 1.290.000 HUF ≈ 4.151 US$
Седишта 7
Година 12/2005 Километража 349 км Сила 116 кс
Унгарија, Szigetszentmiklós
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
мини комбе VOLKSWAGEN MULTIVAN T6
15
36.800 € USD ≈ 40.910 US$
Носивост 798 кг Седишта 7
Година 2017-05 Километража 23044 км Сила 150 кс
Австрија, Leopoldsdorf
мини комбе VOLKSWAGEN 2.5 TDi
10
4.431 € CZK USD 119.000 CZK ≈ 4.925 US$
Седишта 7
Година 2001 Километража 359800 км Сила
Чехија, olomuc
мини комбе VOLKSWAGEN T4 Caravelle 2.5TDI
20
7.100 € USD ≈ 7.892 US$
Седишта 8
Година 2000-05 Километража 418020 км Сила 102 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
мини комбе VOLKSWAGEN Touran 2.0
8
1.400 € USD ≈ 1.556 US$
Година 10/2004 Километража Сила
Полска, GOSTYNIN
мини комбе VOLKSWAGEN Touran 1,9 TDi 100 Van
8
1.299 € USD ≈ 1.444 US$
Година 2003 Километража 273000 км Сила 101 кс
Данска, Esbjerg N
мини комбе VOLKSWAGEN Touran 1,6 TDi 105 Comfortline BMT 7prs
11
6.999 € USD ≈ 7.780 US$
Година 2011 Километража 201000 км Сила 105 кс
Данска, Esbjerg N
мини комбе VOLKSWAGEN Touran
15
7.450 € USD ≈ 8.281 US$
Евро Euro 5 Седишта 7
Година 02/2012 Километража Сила 140 кс
Литванија, Radviliškis
мини комбе VOLKSWAGEN Touran 11> 1.6TDI
11
цена на барање
Година 2015 Километража 999000 км Сила
Данска, Sindal
ново мини комбе VOLKSWAGEN Caddy Edition
14
22.470 € PLN USD 99.500 PLN ≈ 24.980 US$
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 02/2020 Километража 5 км Сила 131 кс
Полска, Częstochowa
мини комбе VOLKSWAGEN Golf Plus 1.4 TSI 122pk Trendline
24
3.350 € USD ≈ 3.724 US$
Седишта 5
Година 2011-07-14 Километража 233341 км Сила 122 кс
Холандија, Lierop
мини комбе VOLKSWAGEN Caddy 4 MOTION
15
5.500 € USD ≈ 6.114 US$
Седишта 5
Година 2012 Километража 166354 км Сила 110 кс
Полска, Sierakowice
мини комбе VOLKSWAGEN Caddy 4 MOTION
18
5.500 € USD ≈ 6.114 US$
Евро Euro 5 Седишта 5
Година 2011 Километража 146347 км Сила 110 кс
Полска, Sierakowice
мини комбе VOLKSWAGEN Touran
6
аукција 1.250 € USD ≈ 1.390 US$
Година Километража 50683 км Сила
Белгија, Baasrode (Dendermonde)
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Претплати се