Филтри -

Мини комбиња PEUGEOT

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Мини комбиња PEUGEOT: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини комбе PEUGEOT 5008 10> 1.6HDI
16
цена на барање
Година 2011 Километража 213000 км Сила
Данска, Sindal
ново мини комбе PEUGEOT Expert
6
27.610 € RUB USD 2.138.000 RUB ≈ 30.690 US$
Седишта 6
Година 01/2020 Километража Сила 150 кс
Русија, Москва
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
мини комбе PEUGEOT 5008 1.6 VTi Blue Lease 5p
16
4.344 € USD ≈ 4.829 US$
Носивост 620 кг Евро Euro 5 Седишта 5
Година 2012-01-06 Километража 230268 км Сила 120 кс
Холандија, Joure
мини комбе PEUGEOT 5008 1.6 THP GT 7p
14
3.984 € USD ≈ 4.429 US$
Носивост 760 кг Евро Euro 5 Седишта 7
Година 2010-03-12 Километража 159679 км Сила 156 кс
Холандија, Joure
мини комбе PEUGEOT 5008 1.6 THP Blue Lease Executive 7pers. | Head-Up display | Led
15
3.936 € USD ≈ 4.375 US$
Носивост 760 кг Евро Euro 5 Седишта 7
Година 2012-09-27 Километража 182480 км Сила 156 кс
Холандија, Joure
мини комбе PEUGEOT 807 2.2
19
1.850 € USD ≈ 2.056 US$
Седишта 7
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
ново мини комбе PEUGEOT 3008 1.6 HDi Style NO EU/KEIN EU
21
13.500 € USD ≈ 15.010 US$
Седишта 5
Година 2016-01-01 Километража 15 км Сила 116 кс
Холандија, Haaften
ново мини комбе PEUGEOT Boxer Tour Transformer
8
ВИДЕО
33.450 € RUB USD 2.590.000 RUB ≈ 37.180 US$
Седишта 9
Година 02/2020 Километража Сила 130 кс
Русија, Москва
мини комбе PEUGEOT Partner
7
850 € USD ≈ 944,90 US$
Седишта 4
Година 01/2003 Километража 170000 км Сила
Литванија, Radviliškis
мини комбе PEUGEOT Expert
9
28.690 € RUB USD 2.222.000 RUB ≈ 31.900 US$
Седишта 8
Година 03/2020 Километража Сила
Русија, Москва
ново мини комбе PEUGEOT 3008 1.6 THP Active NO EU/KEIN EU
23
15.500 € USD ≈ 17.230 US$
Седишта 5
Година 2016-01-01 Километража 16 км Сила 165 кс
Холандија, Haaften
ново мини комбе PEUGEOT Expert
8
27.580 € RUB USD 2.136.000 RUB ≈ 30.660 US$
Седишта 6
Година 01/2020 Километража Сила 150 кс
Русија, Москва
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се