Филтри -

Мини комбиња NISSAN

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Мини комбиња NISSAN: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини комбе NISSAN Note dci Pure Drive
23
3.300 € USD ≈ 3.668 US$
Седишта 5
Година 09/2010 Километража 247700 км Сила 85.65 кс
Латвија, Rīga
мини комбе NISSAN Note 1.6 Life
14
2.697 € USD ≈ 2.998 US$
Носивост 478 кг Евро Euro 4 Седишта 5
Година 2009-06-19 Километража 243521 км Сила 111 кс
Холандија, Joure
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
мини комбе NISSAN E NV200 € 166,- p/m* 5x e-NV200 Evalia (€ 17.840,- Incl. BTW) Qu
28
12.185 € USD ≈ 13.540 US$
Седишта 5
Година 2014 Километража 19059 км Сила
Холандија, Helmond
мини комбе NISSAN e-NV200 € 160,- p/m* Connect Edition (Excl. BTW) Quickcharge/Cam
28
11.937 € USD ≈ 13.270 US$
Носивост 706 кг Седишта 5
Година 2014 Километража 25606 км Сила
Холандија, Helmond
мини комбе NISSAN e-NV200 € 168,- p/m* Connect Edition (Excl. BTW) Quickcharge/Cam
27
12.350 € USD ≈ 13.730 US$
Носивост 706 кг Седишта 5
Година 2014 Километража 19621 км Сила
Холандија, Helmond
мини комбе NISSAN e-NV200 € 154,- p/m* Connect Edition (Excl. BTW) Quickcharge/Cam
30
11.524 € USD ≈ 12.810 US$
Носивост 706 кг Седишта 5
Година 2014 Километража 26226 км Сила
Холандија, Helmond
мини комбе NISSAN Qasqhai
6
8.582 € PLN USD 38.000 PLN ≈ 9.540 US$
Седишта 5
Година 2013 Километража 193000 км Сила
Полска, Radom
мини комбе NISSAN Note 1.6
17
4.000 € USD ≈ 4.446 US$
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
мини комбе NISSAN NV200
40
3.162 € PLN USD 14.000 PLN ≈ 3.514 US$
Седишта 5
Година 2012 Километража 157466 км Сила 110 кс
Полска, KĘTY
мини комбе NISSAN Almera Tino 1.8 , Airco
18
1.750 € USD ≈ 1.945 US$
Седишта 5
Година 2001-06-18 Километража 236246 км Сила 114 кс
Холандија, Susteren
мини комбе NISSAN Almera Tino 1.8
14
1.200 € USD ≈ 1.334 US$
Седишта 5
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
мини комбе NISSAN Almera Tino 1.8
14
1.400 € USD ≈ 1.556 US$
Седишта 5
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
мини комбе NISSAN e-NV200 Evalia € 154,- p/m* Connect Edition (€ 16.872,- Incl. BT
30
11.524 € USD ≈ 12.810 US$
Носивост 706 кг Седишта 5
Година 2014 Километража 26226 км Сила
Холандија, Helmond
мини комбе NISSAN E NV200 Evalia € 166,- p/m* 5x e-NV200 Evalia (€ 17.840,- Incl
28
12.185 € USD ≈ 13.540 US$
Носивост 706 кг Седишта 5
Година 2014 Километража 19059 км Сила
Холандија, Helmond
мини комбе NISSAN e-NV200 Evalia € 168,- p/m* Connect Edition (€ 18.082,- Incl. BT
27
12.350 € USD ≈ 13.730 US$
Носивост 706 кг Седишта 5
Година 2014 Километража 19621 км Сила
Холандија, Helmond
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се