Филтри -

Мини комбиња CITROEN

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Мини комбиња CITROEN: 24 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини комбе CITROEN C3 Picasso
30
аукција 2.246 € SEK USD 23.500 SEK ≈ 2.497 US$
Носивост 375 кг Евро Euro 5
Година 2010-08-25 Километража 89856 км Сила 92 кс
Шведска, Karlstad
мини комбе CITROEN C3 Picasso 1,6 HDi 110 Seduction
11
2.899 € USD ≈ 3.223 US$
Година 2009-05 Километража 263000 км Сила 110 кс
Данска, Esbjerg N
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
мини комбе CITROEN C3 PICASSO 09
14
цена на барање
Година 2009 Километража 231000 км Сила
Данска, Sindal
мини комбе CITROEN C4 PICASSO
4
аукција 3.500 € USD ≈ 3.891 US$
Година 2013 Километража 152317 км Сила
Франција, Montreuil
мини комбе CITROEN C3 PICASSO HDI
17
аукција аукција
Година 2015 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
мини комбе CITROEN Berlingo 1.6i 16V Multispace 2x Schuifdeur
15
3.298 € USD ≈ 3.666 US$
Година 2008-09-30 Километража 233462 км Сила 109 кс
Холандија, Rheden
мини комбе CITROEN Berlingo 1.6 HDIF Multispace | Airco | 2x Schuifdeur
10
2.906 € USD ≈ 3.230 US$
Носивост 661 кг Евро Euro 5 Седишта 5
Година 2010-09-02 Километража 344806 км Сила 90 кс
Холандија, Joure
мини комбе CITROEN XSARA Picasso 2,0
6
541 € USD ≈ 601,40 US$
Година 2005 Километража 325000 км Сила 88 kW
Данска, Galten
мини комбе CITROEN C8 2.0HDI COMFORTVAN 80KW (110HK)
9
676 € USD ≈ 751,40 US$
Година 11/2005 Километража Сила
Данска, Galten
мини комбе CITROEN C4 Picasso 1.6 VTi Image 5p
13
2.833 € USD ≈ 3.149 US$
Носивост 582 кг Евро Euro 4 Седишта 5
Година 2010-06-10 Километража 236530 км Сила 120 кс
Холандија, Joure
мини комбе CITROEN Grand C4 Picasso 1.6 e-HDi Ligne Business 7p
16
3.889 € USD ≈ 4.323 US$
Носивост 755 кг Евро Euro 5 Седишта 7
Година 2012-01-04 Километража 275522 км Сила 111 кс
Холандија, Joure
мини комбе CITROEN C4 Picasso 1.6 THP Tendance
16
3.918 € USD ≈ 4.355 US$
Носивост 635 кг Евро Euro 5 Седишта 5
Година 2011-04-20 Километража 184307 км Сила 156 кс
Холандија, Joure
мини комбе CITROEN Evasion
6
цена на барање
Година 2001 Километража Сила
Литванија, Radviliškis
мини комбе CITROEN Evasion
5
цена на барање
Година 1997 Километража Сила
Литванија, Radviliškis
оштетен мини комбе CITROEN C4 Grand Picasso I (2006-2013)
21
2.936 € PLN USD 13.000 PLN ≈ 3.263 US$
Година 2009 Километража 181000 км Сила 140 кс
Полска, KĘTY
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се