Филтри -

Мини дампери TEREX од Полска

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Мини дампери TEREX од Полска: 36 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини дампер TEREX TA 9 , mini-dumper , capacity 9,000kg , 4x4
15
16.500 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг
Година 2016 Километража 1300 м/ч Сила 120 кс
Полска, Kraków
мини дампер TEREX TA 9 1300 MTH ! like NEW , mini dumper , capacity 9,000kg , 4x4
12
16.500 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг
Година 2016 Километража 13000 м/ч Сила 120 кс
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
мини дампер TEREX 6005
7
9.019 € PLN 41.000 PLN
Носивост 6000 кг
Година 2007 Километража 1400 м/ч Сила 60 kW
Полска, Nowy Sacz
мини дампер TEREX TA 9 TA 6  AUSA D900 600 APG WACKER NEUSON 9001 DW 90
15
14.960 € PLN 68.000 PLN
Носивост 9000 кг
Година 2013 Километража 2741 м/ч Сила 74 кс
Полска, Milicz, Sułów
мини дампер TEREX  BENFORD
12
7.699 € PLN 35.000 PLN
Година 2005 Километража 3841 м/ч Сила
Полска, GRODKÓW
мини дампер TEREX TA 9 TA 6 TA 3 PT 9000
14
14.960 € PLN 68.000 PLN
Носивост 9000 кг
Година 2013 Километража 2741 м/ч Сила 74 kW
Полска, Milicz, Sułów
мини дампер TEREX TA6S
9
аукција 11.660 € PLN 53.000 PLN
Носивост 6000 кг Зафатнина 3.53 м³
Година 2012 Километража 1884 м/ч Сила 85 кс
Полска, NIEPOŁOMICE
мини дампер TEREX PT9000
23
аукција 10.780 € PLN 49.000 PLN
Носивост 9000 кг Зафатнина 4.5 м³
Година 2007 Километража 1900 м/ч Сила 99 кс
Полска, NIEPOŁOMICE
мини дампер TEREX TA3s
8
10.010 € PLN 45.500 PLN
Носивост 3000 кг
Година 2013 Километража 1301 м/ч Сила 44 кс
Полска, Nowy Sacz
мини дампер TEREX BENFORD DT 090S / BARFORD ,AUSA
13
8.579 € PLN 39.000 PLN
Носивост 9000 кг
Година 2008 Километража 6566 м/ч Сила 74.5 kW
Полска, GRODKÓW
мини дампер TEREX BENFORD PT 10000
13
9.238 € PLN 42.000 PLN
Година 2007 Километража 3960 м/ч Сила 74.5 kW
Полска, GRODKÓW
мини дампер TEREX  BENFORD
12
7.919 € PLN 36.000 PLN
Година 2006 Километража 2151 м/ч Сила
Полска, GRODKÓW
мини дампер TEREX BENFORD 9005
10
ВИДЕО
9.019 € PLN 41.000 PLN
Носивост 9000 кг
Година 2008 Километража 4131 м/ч Сила 745 кс
Полска, Perzyce
мини дампер TEREX PS 6000
15
9.238 € PLN 42.000 PLN
Носивост 6000 кг
Година 2007 Километража Сила 81 кс
Полска, Rakoniewice
мини дампер TEREX TA9; 9 ton wozidło budowlane 2012
11
ВИДЕО
10.560 € PLN 48.000 PLN
Носивост 9000 кг
Година 2012 Километража 3125 м/ч Сила 101 кс
Полска, Perzyce
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се