Филтри -

Мини дампери TEREX од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Мини дампери TEREX од Обединетото Кралство: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини дампер TEREX TA6
2
аукција аукција
Година 2011 Километража 2297 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
мини дампер TEREX TA3 Swivel
1
аукција аукција
Година 2012 Километража 1601 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
мини дампер TEREX TA9 Skip
2
аукција аукција
Година 2012 Километража 1974 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
мини дампер TEREX TA9 Skip
1
аукција аукција
Година 2012 Километража 1989 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
мини дампер TEREX TA9
1
аукција аукција
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
мини дампер TEREX HD1000
1
аукција аукција
Година 2005 Километража Сила
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
мини дампер TEREX TA3
1
аукција аукција
Година 2018 Километража 722 м/ч Сила
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
мини дампер TEREX TA3
14
8.988 € GBP 8.200 GBP
Носивост 3000 кг
Година 2016 Километража 1054 м/ч Сила 44.05 кс
Обединето Кралство
мини дампер TEREX TA3
13
8.988 € GBP 8.200 GBP
Носивост 3000 кг
Година 2016 Километража 1063 м/ч Сила 44.05 кс
Обединето Кралство
мини дампер TEREX TA3
1
аукција аукција
Година 2018 Километража 579 м/ч Сила
Обединето Кралство, Dromore Co. Tyrone
мини дампер TEREX TA3
1
аукција аукција
Година 2018 Километража 574 м/ч Сила
Обединето Кралство, Dromore Co. Tyrone
мини дампер TEREX TA9
26
аукција аукција
Година 2014 Километража 1857 м/ч Сила
Обединето Кралство, Dromore Co. Tyrone
мини дампер TEREX TA9
1
аукција аукција
Година 2014 Километража 1529 м/ч Сила
Обединето Кралство, Dromore Co. Tyrone
мини дампер TEREX 9 Ton Dumper
13
10.690 € GBP 9.750 GBP
Носивост 9000 кг
Година 2012 Километража 2799 м/ч Сила
Обединето Кралство, Surrey
мини дампер TEREX 9 Ton Dumper
13
8.105 € GBP 7.395 GBP
Носивост 9000 кг
Година 2007 Километража 3848 м/ч Сила
Обединето Кралство, Surrey
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се