Филтри -

Мини дампери TEREX од Европа

Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Мини дампери TEREX: 70 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини дампер TEREX 6005
7
9.011 € PLN 41.000 PLN
Носивост 6000 кг
Година 2007 Километража 1400 м/ч Сила 60 kW
Полска, Nowy Sacz
мини дампер TEREX TA3
14
9.060 € GBP 8.200 GBP
Носивост 3000 кг
Година 2016 Километража 1054 м/ч Сила 44.05 кс
Обединето Кралство
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
мини дампер TEREX TA 9 TA 6  AUSA D900 600 APG WACKER NEUSON 9001 DW 90
15
14.940 € PLN 68.000 PLN
Носивост 9000 кг
Година 2013 Километража 2741 м/ч Сила 74 кс
Полска, Milicz, Sułów
мини дампер TEREX TA3
13
9.060 € GBP 8.200 GBP
Носивост 3000 кг
Година 2016 Километража 1063 м/ч Сила 44.05 кс
Обединето Кралство
мини дампер TEREX  BENFORD
12
7.692 € PLN 35.000 PLN
Година 2005 Километража 3841 м/ч Сила
Полска, GRODKÓW
мини дампер TEREX TA 9 , mini-dumper , capacity 9,000kg , 4x4
15
16.500 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг
Година 2016 Километража 13000 м/ч Сила 120 кс
Полска, Kraków
мини дампер TEREX TA 9 1300 MTH ! like NEW , mini dumper , capacity 9,000kg , 4x4
12
16.500 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг
Година 2016 Километража 13000 м/ч Сила 120 кс
Полска, Kraków
мини дампер TEREX TA3SH
9
ВИДЕО
13.200 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг
Година 2014 Километража 1035 м/ч Сила 44.05 кс
Словенија, Gomilsko
мини дампер TEREX TA6s kolesový dumper  diesel
5
цена на барање
Година 2018 Километража 580 м/ч Сила 56 kW
Словачка, Žilina
мини дампер TEREX TA 9 TA 6 TA 3 PT 9000
14
14.940 € PLN 68.000 PLN
Носивост 9000 кг
Година 2013 Километража 2741 м/ч Сила 74 kW
Полска, Milicz, Sułów
мини дампер TEREX TA3
1
аукција аукција
Година 2018 Километража 574 м/ч Сила
Обединето Кралство, Dromore Co. Tyrone
мини дампер TEREX TA3
1
аукција аукција
Година 2018 Километража 569 м/ч Сила
Обединето Кралство, Dromore Co. Tyrone
мини дампер TEREX TA9
26
аукција аукција
Година 2014 Километража 1857 м/ч Сила
Обединето Кралство, Dromore Co. Tyrone
мини дампер TEREX TA9
1
аукција аукција
Година 2014 Километража 1529 м/ч Сила
Обединето Кралство, Dromore Co. Tyrone
мини дампер TEREX BENFORD PT 9000
3
18.500 € Без ДДВ
Година 2003 Километража 2900 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Претплати се