Филтри -

Мини дампери HANIX

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Мини дампери HANIX: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини дампер HANIX RT300 Minidumper
12
цена на барање
Носивост 3000 кг
Година Километража Сила
Германија, Lautern
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се