Филтри -

Мини дампери BERGMANN

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Мини дампери BERGMANN: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини дампер BERGMANN 3009R
28
34.750 €
Носивост 9500 кг
Година 2011 Километража 5620 м/ч Сила 74 kW
Холандија, Holten
мини дампер BERGMANN ADT150
24
цена на барање
Година 2018 Километража 579 м/ч Сила
Обединето Кралство, BRISTOL
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
мини дампер BERGMANN
6
7.800 €
Зафатнина 3 м³
Година 1991 Километража 3530 км Сила 51 кс
Грција, Malakasa-Athens
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се