Филтри -

Мини дампери

Резултати од пребарување: 616 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Мини дампери: 616 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини дампер Polaris RANGER EV E ATV - 18
51
аукција 2.885 € SEK USD 30.000 SEK ≈ 3.273 US$
Година 2018 Километража Сила 10.33 кс
Шведска, Gothenburg
мини дампер MESSERSI Mini Dumper Messersi THC-1500 / BT DUMPER - 14
34
аукција 2.068 € SEK USD 21.500 SEK ≈ 2.345 US$
Година 2014 Километража 298 м/ч Сила 18.35 кс
Шведска, Gothenburg
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
мини дампер Dumper Thwaites
9
ВИДЕО
7.900 € USD ≈ 8.960 US$
Носивост 3000 кг
Година 2005 Километража 2030 м/ч Сила 42.42 кс
Словенија, Gomilsko
мини дампер HYDREMA 912D
100
аукција 5.386 € SEK USD 56.000 SEK ≈ 6.109 US$
Година 2008 Километража 3670 км Сила 131 кс
Шведска, Karlstad
мини дампер TEREX TA3SH
9
ВИДЕО
13.200 € USD ≈ 14.970 US$
Носивост 3000 кг
Година 2014 Километража 1035 м/ч Сила 44.05 кс
Словенија, Gomilsko
мини дампер WACKER NEUSON 6001S
9
ВИДЕО
17.100 € USD ≈ 19.390 US$
Носивост 6000 кг
Година 2013 Километража 1420 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
мини дампер AUSA D 600 APG
9
ВИДЕО
16.500 € USD ≈ 18.710 US$
Носивост 6000 кг
Година 2015 Километража 1230 м/ч Сила 114 кс
Словенија, Gomilsko
мини дампер BENFORD 5T Swivel
8
цена на барање
Година 07/2001 Километража Сила
Бугарија, Sofia
мини дампер BENFORD 704
3
цена на барање
Година 2007 Километража Сила
Грција, ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
мини дампер TEREX PT3000
11
цена на барање
Носивост 3000 кг
Година 10/2004 Километража Сила
Бугарија, Sofia
мини дампер BENFORD 3000 DSFSLA
11
цена на барање
Носивост 3000 кг
Година Километража 687 м/ч Сила 39.43 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
мини дампер THWAITES 6 tonne
7
11.000 € USD ≈ 12.480 US$
Носивост 6000 кг
Година 2006 Километража 3423 м/ч Сила
Хрватска, Nedelisce
мини дампер MESSERSI TCH-1500/BT REZERVOVANÉ  diesel
5
цена на барање
Година 2013 Километража 850 м/ч Сила 13.5 kW
Словачка, Žilina
мини дампер TEREX PT6-AWS
10
цена на барање
Носивост 6000 кг Брзина 28 км/ч
Година Километража Сила 84.3 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
мини дампер BARFORD SXR 3000
12
цена на барање
Носивост 3000 кг
Година 2003 Километража 2215 м/ч Сила 42.83 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 616 огласа
Прикажи
Претплати се