Филтри -

Нови мини багери

Резултати од пребарување: 251 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Мини багери: 251 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови мини багер SANY SY35U
8
32.900 € Без ДДВ
Носивост 4525 кг Евро Euro 5 Длабочина на копање 3105 м Радиус на копање 5465 м Висина за истовар 3460 м
Година 04/2020 Километража Сила 18.2 kW
Северна Македонија, Скопје
нови мини багер HZC-POWER HZ2003-9HP
8
аукција аукција
Година 2020 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови мини багер Wacker Neuson ET20 NIEUŻYWANY / UNUSED / 5 MTH! / rubber track 260 mm
19
24.960 € PLN 111.900 PLN
Длабочина на копање 2.6 м Радиус на копање 3.7 м Висина за истовар 2.7 м
Година 2018 Километража 5 м/ч Сила 13 kW
Полска, Frydrychowo
нови мини багер SHANDING SD12D
21
аукција аукција
Година 2020 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
нови мини багер SHANDING SD12D
21
аукција аукција
Година 2020 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
нови мини багер SHANDING SD12D
21
аукција аукција
Година 2020 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
нови мини багер SHANDING SD12D
21
аукција аукција
Година 2020 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
нови мини багер NEX N10 Swing Arm
8
6.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.65 м Радиус на копање 2.7 м Висина за истовар 1.75 м
Година 06/2020 Километража 1 м/ч Сила 7 kW
Полска, Brzeziny
нови мини багер NEX N12 Yanmar swing arm
16
8.200 € Без ДДВ
Длабочина на копање 1.65 м Радиус на копање 2.7 м Висина за истовар 1.75 м
Година 06/2020 Километража 1 м/ч Сила 10.3 kW
Полска, Brzeziny
нови мини багер BERGER KRAUS NEW BERGER KRAUS BK800A Nowa minikoparka Mini excavator
9
ВИДЕО
4.600 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.65 м Радиус на копање 2.93 м Висина за истовар 1.85 м
Година 03/2020 Километража Сила 12 кс
Полска, Rzeszów
нови мини багер BERGER KRAUS BK800A + Wyposażenie pełne FULL EQUIPMENT
10
ВИДЕО
6.245 € PLN 28.000 PLN
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.65 м Радиус на копање 2.93 м Висина за истовар 1.85 м
Година 03/2020 Километража Сила 12 кс
Полска, Rzeszów
нови мини багер VOLVO EC55D
53
аукција аукција
Година 2020 Километража 6 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
нови мини багер KINGWAY Minibagger M20 + łyżki 300/800/1000
11
ВИДЕО
16.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Длабочина на копање 2.05 м Радиус на копање 2.05 м Висина за истовар 2.35 м
Година Километража Сила 20 кс
Полска
нови мини багер KINGWAY XN10       1000kg + zestaw łyżek 300/500/800
19
ВИДЕО
5.130 € PLN 23.000 PLN
Евро Euro 3 Длабочина на копање 165 м Радиус на копање 235 м Висина за истовар 235 м
Година Километража Сила 12 кс
Полска
нови мини багер CATERPILLAR 307.5															 2019 CAT 307.5
27
аукција 1.310 € GBP 1.200 GBP
Година Километража 12 м/ч Сила
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 251 огласа
Прикажи
Претплати се