Филтри -

Мини багери

Резултати од пребарување: 2341 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Мини багери: 2341 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини багер TAKEUCHI TCR50
14
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Носивост 3700 кг
Година 2013 Километража 1684 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
мини багер CATERPILLAR 301.4C
20
Контактирајте го продавачот
16.995 € Без ДДВ
Година 2017-01-01 Километража 1130 м/ч Сила
Холандија, Haps
нови мини багер BERGER KRAUS NEW BERGER KRAUS BK800AS Nowa minikoparka Mini excavator Torsion
9
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
5.739 € PLN 26.120 PLN
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.65 м Радиус на копање 2.93 м Висина за истовар 1.85 м
Година 03/2021 Километража Сила 12 кс
Полска, Rzeszów
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови мини багер Mini Excavator (1 - 4.9 Tons)
27
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2021 Километража 3 км Сила
Германија, Meppen-Versen
нови мини багер Mini Excavator (1 - 4.9 Tons)
27
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2021 Километража 3 км Сила
Германија, Meppen-Versen
нови мини багер Mini Excavator (1 - 4.9 Tons)
27
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2021 Километража 3 км Сила
Германија, Meppen-Versen
нови мини багер Mini Excavator (1 - 4.9 Tons)
27
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2021 Километража 3 км Сила
Германија, Meppen-Versen
нови мини багер Mini Excavator (1 - 4.9 Tons)
27
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2021 Километража 3 км Сила
Германија, Meppen-Versen
нови мини багер Mini Excavator (1 - 4.9 Tons)
26
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2021 Километража 3 км Сила
Германија, Meppen-Versen
мини багер HYUNDAI R80CR-9
1
Побарајте цена
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
мини багер HYUNDAI R35Z-9
1
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
мини багер HYUNDAI R140LC-9
1
Побарајте цена
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
нови мини багер BERGER KRAUS BK800BS Nowa minikoparka Mini excavator Torsion arm
11
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
5.398 € PLN 24.570 PLN
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.4 м Радиус на копање 2.4 м Висина за истовар 1.75 м
Година 03/2021 Километража Сила 12 кс
Полска, Rzeszów
мини багер YANMAR VIO80-U
15
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 9462 м/ч Сила
Германија, Überherrn
мини багер HYUNDAI 60XR-9R
5
Контактирајте го продавачот
28.120 € PLN 128.000 PLN
Година 1992 Километража 2500 м/ч Сила
Полска, Jordanów
мини багер TAKEUCHI TB260
4
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Година 2014 Километража Сила
Шпанија, Baza
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2341 огласа
Прикажи
Претплати се