Миксери за бетон

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Резервоар за вода Со пумпа за бетон

Миксери за бетон: 52 огласа

нови миксер за бетон 2019 MODEL NT MAKINE DRUMS FROM 5 m3 TO 15 m3
11
преговара
Година Резервоар за вода Со пумпа за бетон
Турција
миксер за бетон STETTER
20
преговара
Зафатнина 8 м³
Година 1996 Резервоар за вода Со пумпа за бетон
Грција, Aspropirgos
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови миксер за бетон Transmixer Drum
12
преговара
Зафатнина 18 м³
Година 05/2019 Резервоар за вода Со пумпа за бетон
Турција, Konya
миксер за бетон STETTER Betonmischer Wechselaufbau für 8x4
9
€ 8.372 USD ≈ US$ 9.279
Година 2003-01 Резервоар за вода Со пумпа за бетон
Швајцарија, Oberhasli
миксер за бетон STETTER AM6SH
11
€ 2.538 USD ≈ US$ 2.813
Година 1986 Резервоар за вода Со пумпа за бетон
Норвешка, Tiller
миксер за бетон Mulder Betongtrommel på krok
29
€ 5.990 USD ≈ US$ 6.639
Зафатнина 8 м³
Година 1991 Резервоар за вода Со пумпа за бетон
Норвешка, Tiller
миксер за бетон STETTER AM 6 FH
4
€ 5.700 USD ≈ US$ 6.317
Зафатнина 6 м³
Година 2002 Резервоар за вода Со пумпа за бетон
Данска, Ballerup/Copenhagen
миксер за бетон MERCEDES-BENZ Actros
6
€ 3.800 USD ≈ US$ 4.212
Година 03/2004 Резервоар за вода Со пумпа за бетон
Полска, Opole
миксер за бетон MERCEDES-BENZ INTERMIM
5
€ 3.200 USD ≈ US$ 3.547
Зафатнина 7 м³
Година 07/2003 Резервоар за вода Со пумпа за бетон
Полска, Opole
нови миксер за бетон Trommel Betonmischer
3
€ 6.550 USD ≈ US$ 7.259
Зафатнина 10 м³
Година 2019 Резервоар за вода Со пумпа за бетон
Германија, Wächtersbach
миксер за бетон STETTER betonmixer
20
€ 4.500 USD ≈ US$ 4.987
Година 1989-01-01 Резервоар за вода Со пумпа за бетон
Холандија, Steenwijk
миксер за бетон LIEBHERR
7
€ 4.300 USD ≈ US$ 4.766
Зафатнина 7 м³
Година 2008-06 Резервоар за вода Со пумпа за бетон
Германија, Porta Westfalica
миксер за бетон Mulder EH-6
3
преговара
Зафатнина 6 м³
Година 1977 Резервоар за вода Со пумпа за бетон
Холандија, Hoorn
миксер за бетон CIFA SRY 1100
7
€ 2.000 USD ≈ US$ 2.217
Година 1993 Резервоар за вода Со пумпа за бетон
Италија, Piacenza
миксер за бетон MM 9
2
€ 2.900 USD ≈ US$ 3.214
Година 1996-01 Резервоар за вода Со пумпа за бетон
Германија, Bovenden
Омилени : 0 Споредба : 0