Механички сеалки

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Длабочина на сеење

Механички сеалки: 513 огласа

механичка сеалка AMAZONE  AD403- 4M
12
€ 12.290 USD ≈ US$ 13.649
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2007 Километража Длабочина на сеење
Бугарија, Yambol
механичка сеалка AMAZONE AD 453
2
€ 4.600 USD ≈ US$ 5.109
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 2008 Километража Длабочина на сеење
Бугарија, Търговище
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
механичка сеалка VÄDERSTAD Rapid 400 S
3
€ 23.000 USD ≈ US$ 25.544
Ширина на опфаќање 4 м Простор помеѓу редови 125 мм Капацитет на резервоар 2900 л
Година 2009 Километража Длабочина на сеење
Бугарија, Търговище
нови механичка сеалка MATERMACC Grano
5
€ 6.000 USD ≈ US$ 6.664
Година 2018 Километража Длабочина на сеење
Словенија, Škofja Loka
нови механичка сеалка Sijačica za kamilicu L2500 x 3
4
€ 1.405 USD ≈ US$ 1.560
Ширина на опфаќање 2.5 м Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2019 Километража Длабочина на сеење
Хрватска, Gostović
механичка сеалка PÖTTINGER VITASEM 302CLASSIC
6
€ 8.690 USD ≈ US$ 9.651
Година 2017 Километража Длабочина на сеење
Австрија, Attnang-Puchheim
механичка сеалка REFORM SEMO 100 2,5M
4
€ 1.540 USD ≈ US$ 1.710
Година Километража Длабочина на сеење
Австрија, Zwettl
механичка сеалка Ukjent   Gammel såmaskin
5
аукција аукција
Година Километража Длабочина на сеење
Норвешка, Lillehammer
механичка сеалка REFORM SEMO 100 3M
5
€ 2.350 USD ≈ US$ 2.610
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 25
Година Километража Длабочина на сеење
Австрија, Zwettl
механичка сеалка KUHN HRB302D + INTEGRA 3000
6
€ 10.990 USD ≈ US$ 12.205
Година 2002 Километража Длабочина на сеење
Австрија, Zwettl
механичка сеалка AMAZONE D7 3M
5
€ 2.690 USD ≈ US$ 2.988
Година Километража Длабочина на сеење
Австрија, Zwettl
механичка сеалка REFORM SEMO 100 3M
3
€ 2.690 USD ≈ US$ 2.988
Ширина на опфаќање 3 м
Година Километража Длабочина на сеење
Австрија, Zwettl
механичка сеалка KUHN PREMIA 300
5
€ 7.950 USD ≈ US$ 8.829
Година Километража Длабочина на сеење
Австрија, Kalsdorf
механичка сеалка NORDSTEN 2,5M
4
€ 750 USD ≈ US$ 833
Година Километража Длабочина на сеење
Австрија, Zwettl
механичка сеалка LELY 22/3M
3
€ 2.790 USD ≈ US$ 3.099
Година Километража Длабочина на сеење
Австрија, Kirchdorf
Омилени : 0 Споредба : 0