Машини за жетва

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Машини за жетва: 6038 огласа

комбајн CLAAS Medion 310
6
€ 31.490 USD ≈ US$ 34.973
Комбајн
Капацитет на резервоар за зрна 5800 м³
Година 2001 Километража 6000 м/ч Сила
Турција, İstanbul
комбајн JOHN DEERE T670
8
€ 110.000 USD ≈ US$ 122.166
Комбајн
Ширина на опфаќање 7.6 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2012 Километража 2520 м/ч Сила
Словачка, Šurany
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
комбајн MASSEY FERGUSON 7278 CEREA
8
€ 39.900 USD ≈ US$ 44.313
Комбајн
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2006 Километража 3748 м/ч Сила
Словачка, Šurany
адаптер за пченка GERINGHOFF HORIZON STAR II 600/F
5
€ 19.000 USD ≈ US$ 21.101
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Сила
Словачка, Šurany
комбајн NEW HOLLAND CX840
6
преговара
Комбајн
Ширина на опфаќање 6.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2004 Километража 8094 м/ч Сила 300 кс
Бугарија, Търговище
комбајн CLAAS Medion 310
17
€ 38.000 USD ≈ US$ 42.203
Комбајн
Капацитет на резервоар за зрна 5800 м³ Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2005 Километража 6000 м/ч Сила 204 кс
Турција, İstanbul
комбајн CLAAS Lexion 450
11
€ 44.000 USD ≈ US$ 48.866
Комбајн
Ширина на опфаќање 6.6 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2002 Километража 3600 м/ч Сила
Словачка, Šurany
адаптер за пченка GERINGHOFF ROTA DISC 670
3
€ 3.600 USD ≈ US$ 3.998
Адаптер за пченка
Година 1996 Километража Сила
Словачка, Šurany
комбајн JOHN DEERE W 540
12
€ 97.490 USD ≈ US$ 108.272
Комбајн
Капацитет на резервоар за зрна 8000 м³
Година 2015 Километража 3900 м/ч Сила
Турција, İstanbul
комбајн JOHN DEERE S690
8
€ 64.900 USD ≈ US$ 72.078
Комбајн
Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 2900 м/ч Сила
Словачка, Šurany
комбајн JOHN DEERE 1470
16
€ 59.490 USD ≈ US$ 66.070
Комбајн
Година 2012 Километража 1470 м/ч Сила
Турција, İstanbul
комбајн DEUTZ-FAHR 6040
30
€ 68.890 USD ≈ US$ 76.509
Комбајн
Капацитет на резервоар за зрна 6500 м³ Капацитет 75 т/ч Работна брзина 26 км/ч
Година 2016 Километража 730 м/ч Сила 250 кс
Турција, İstanbul
комбајн JOHN DEERE W 540
11
€ 70.890 USD ≈ US$ 78.730
Комбајн
Капацитет на резервоар за зрна 8000 м³ Капацитет 88 т/ч Брзина 30 км/ч
Година 2012 Километража 1660 м/ч Сила 255 кс
Турција, İstanbul
комбајн JOHN DEERE W 540
15
€ 115.990 USD ≈ US$ 128.818
Комбајн
Капацитет на резервоар за зрна 8000 м³ Капацитет 88 т/ч Брзина 30 км/ч
Година 2016 Километража 186 м/ч Сила 255 кс
Турција
комбајн JOHN DEERE W 540
15
€ 95.890 USD ≈ US$ 106.495
Комбајн
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража 1646 м/ч Сила
Турција
Омилени : 0 Споредба : 0