Машини за сортирање

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Машини за сортирање: 204 огласа

нови машина за сортирање TAIHO ZERVI
6
преговара
Година 2018 Километража Сила
Словачка
нови машина за сортирање TAIHO
12
преговара
Година 2018 Километража Сила
Словачка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за сортирање Haines sorteringsmaskin
15
€ 14.703 USD ≈ US$ 16.269
Година 2003 Километража Сила
Норвешка, Tiller
машина за сортирање Haines potet sorteringsverk
17
€ 10.063 USD ≈ US$ 11.135
Година 2003 Километража Сила
Норвешка, Tiller
машина за сортирање Spudnik sorteringsmaskin
24
€ 22.639 USD ≈ US$ 25.050
Година 2005 Километража Сила
Норвешка, Tiller
нови машина за сортирање EURO-Jabelmann Kartoffelsortieranlagen, AL 612/4, NEU
16
€ 4.900 USD ≈ US$ 5.422
Година Километража Сила
Германија, Itterbeck
нови машина за сортирање EURO-Jabelmann Kartoffelsortieranlage, JKS 144/4 Alpha, NEU
17
€ 12.900 USD ≈ US$ 14.274
Година Километража Сила
Германија, Itterbeck
машина за сортирање Perfect x x x
10
преговара
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
нови машина за сортирање Längen + Breiten, eigene Herstellung (Made in Germany)
20
преговара
Година Километража Сила
Германија, Itterbeck
нови машина за сортирање V 7-1600 Maxi, mit Spiralen und 2 Bänder, NEU
20
€ 16.195 USD ≈ US$ 17.920
Година Километража Сила
Германија, Itterbeck
нови машина за сортирање mit Zubringer und Seitenelevator, Schocksortierer, NEU
13
€ 7.950 USD ≈ US$ 8.797
Година Километража Сила
Германија, Itterbeck
машина за сортирање BTM Greenhouse Logistics Smits T1000 Smits T1000 Smits T1000
7
преговара
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
нови машина за сортирање CLIMAX Сухая чистка 14 щеток
6
€ 2.500 USD ≈ US$ 2.766
Година нов Километража Сила
Украина, Ровно
машина за сортирање CLIMAX приставка для колибровки (регулируемая)
3
преговара
Број на фракции 2
Година Километража Сила
Украина, Ровно
нови машина за сортирање Сухая чистка для картофеля
4
€ 3.500 USD ≈ US$ 3.873
Година нов Километража Сила
Украина, Ровно
Омилени : 0 Споредба : 0