Филтри -

Машини за складирање

Резултати од пребарување: 4588 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Машини за складирање: 4588 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
количка со платформа Starke Arvid EL8
15
аукција 420,20 € SEK USD 4.400 SEK ≈ 471,60 US$
Количка со платформа
Година 2012 Километража Сила
Шведска, Karlstad
регален вилушкар BT B2/15
16
аукција 114,60 € SEK USD 1.200 SEK ≈ 128,60 US$
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 5.4 м
Година 2001 Километража Сила
Шведска, Svenljunga
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
палетен вилушкар BT Pallstaplare BT 1000Kg
12
аукција 219,60 € SEK USD 2.300 SEK ≈ 246,50 US$
Палетен вилушкар
Висина на подигање 3.35 м
Година Километража Сила
Шведска, Svenljunga
рачен виљушкар Handtruck 3 st
5
аукција 9,55 € SEK USD 100 SEK ≈ 10,72 US$
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
рачен виљушкар Handhubwagen
5
аукција 50 € USD ≈ 56,12 US$
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Бугарија, Plovdiv
палетен вилушкар JUNGHEINRICH EJC 12
5
аукција 750 € USD ≈ 841,80 US$
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг
Година 2004 Километража Сила
Бугарија, Plovdiv
регален вилушкар BT
6
аукција 9,55 € SEK USD 100 SEK ≈ 10,72 US$
Регален вилушкар
Носивост 1200 кг
Година Километража Сила
Шведска, Svenljunga
електричен палетар CATERPILLAR Truck / lifter Caterpillar NPP20N2 - 12
21
аукција 238,70 € SEK USD 2.500 SEK ≈ 268 US$
Електричен палетар
Година Километража Сила
Шведска, Gothenburg
регален вилушкар BT RR B5/15
17
аукција 76,40 € SEK USD 800 SEK ≈ 85,75 US$
Регален вилушкар
Година 1998 Километража Сила
Шведска, Svenljunga
рачен виљушкар Handhubwagen mit Digitalwaage
5
аукција 70 € USD ≈ 78,57 US$
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Бугарија, Plovdiv
рачен виљушкар LIFTEX Handhubwagen
5
аукција 80 € USD ≈ 89,79 US$
Рачен виљушкар
Носивост 2000 кг
Година 2018 Километража Сила
Бугарија, Plovdiv
количка со платформа Rullvagnar  2st
4
аукција аукција
Количка со платформа
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
електричен палетар HYSTER P2.0S
3
2.500 € USD ≈ 2.806 US$
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.13 м
Година 2008 Километража 5678 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
електричен палетар HYSTER P1.6
4
8.000 € USD ≈ 8.979 US$
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 0.13 м
Година 2015 Километража 940 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
палетен вилушкар HYSTER S1.6
4
8.000 € USD ≈ 8.979 US$
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.99 м
Година 2018 Километража 614 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4588 огласа
Прикажи
Претплати се