Филтри -

Машини за сечење и пакување

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Машини за сечење и пакување: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за сечење и пакување ROTTNE H-8 +RK 52 +EGS 406
10
90.000 € USD ≈ 102.100 US$
Брзина 24 км/ч
Година 2010 Километража 11000 м/ч Сила 114 kW
Чехија, České Budějovice
машина за сечење и пакување CATERPILLAR  522B
4
130.100 € RUB USD 10.420.000 RUB ≈ 147.600 US$
Година 2009 Километража 5500 м/ч Сила
Русија, Иркутск
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
машина за сечење и пакување Ryan's 15" Boomzaag, Disc Saw, Säge
7
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Drachten
нови машина за сечење и пакување Westtech Woodcracker C250 / Baumschere
7
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Burghaun/Gruben
нови машина за сечење и пакување Westtech Woodcracker C350 / Baumschere
7
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Burghaun/Gruben
машина за сечење и пакување CATERPILLAR 521B
59
ВИДЕО
349.500 € USD ≈ 396.400 US$
Евро Euro 3 Брзина 4.5 км/ч
Година 2016-05 Километража 2365 м/ч Сила 303 кс
Германија, Lübeck
машина за сечење и пакување JOHN DEERE 859M
1
384.188,70 US$ EUR ≈ 338.700 €
Година 2019 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се