Машини за садење компири

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Длабочина на сеење

Машини за садење компири: 100 огласа

машина за садење компири UNDERHAUG 1400 2RHG
5
€ 1.650 USD ≈ US$ 1.844
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 750 мм
Година Километража Длабочина на сеење
Австрија, Zwettl
машина за садење компири GRIMME GL34K
8
€ 31.900 USD ≈ US$ 35.642
Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2010 Километража Длабочина на сеење
Австрија, Zwettl
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за садење компири GRIMME VL 30 B
2
€ 5.072 CZK USD CZK 130.000 ≈ US$ 5.667
Година 1998 Километража Длабочина на сеење
Чехија, Jihlava
машина за садење компири GRIMME GL34K
7
€ 9.800 USD ≈ US$ 10.950
Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2000 Километража Длабочина на сеење
Австрија, Zwettl
машина за садење компири GRIMME GL 840 T
10
преговара
Година 2010 Километража Длабочина на сеење
Германија, Meppen-Versen
машина за садење компири GRIMME GZ 1700 Multi Sep
5
€ 24.000 USD ≈ US$ 26.815
Година 2004-08 Километража Длабочина на сеење
Германија, 27239 Twistringen
машина за садење компири HASSIA KLS 4
15
€ 3.400 USD ≈ US$ 3.799
Година 1994 Километража Длабочина на сеење
Украина, с. Волиця
машина за садење компири Cup Planter Harriston
12
US$ 12.000 EUR ≈ € 10.740
Капацитет на резервоар 5500 л Резервоар за ѓубриво 1500 л Број на редови 6 Простор помеѓу редови 86 мм
Година 2008 Километража Длабочина на сеење
Украина, с.Пролиски
нови машина за садење компири Bareła Planteuse a un rang/One-row Potato Planter/Plantadora
4
€ 373,90 PLN USD PLN 1.600 ≈ US$ 418
Број на редови 1
Година 2019 Километража Длабочина на сеење
Полска, Białystok
нови машина за садење компири Bareła Planteuse a deux rangs/Two-rows potato planters/Plantador
4
€ 525,80 PLN USD PLN 2.250 ≈ US$ 588
Број на редови 2
Година 2019 Километража Длабочина на сеење
Полска, Białystok
машина за садење компири GRIMME GL 34 K
7
€ 16.550 USD ≈ US$ 18.491
Година 2009-08 Километража Длабочина на сеење
Германија, 17094 Pragsdorf
машина за садење компири GRIMME Gruse 4 Reihen gez
5
€ 5.450 USD ≈ US$ 6.089
Број на редови 4
Година Километража Длабочина на сеење
Германија, 17094 Pragsdorf
машина за садење компири Sonstige Beizeinrichtung kpl. 4 Reihen NEU
5
€ 1.890 USD ≈ US$ 2.112
Година 2018-08 Километража Длабочина на сеење
Германија, 17094 Pragsdorf
машина за садење компири GRIMME Häufler 4 Reihen
4
€ 3.750 USD ≈ US$ 4.190
Година 1995-08 Километража Длабочина на сеење
Германија, 17094 Pragsdorf
нови машина за садење компири AKPIL Planter I
5
€ 1.240 USD ≈ US$ 1.385
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 7075 мм
Година 2016-08 Километража Длабочина на сеење
Германија, 17094 Pragsdorf
Омилени : 0 Споредба : 0