Машини за поплочување тротоари

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Машини за поплочување тротоари: 27 огласа

машина за поплочување тротоари CATERPILLAR D400E II
9
ВИДЕО
преговара
Година 2000-01-01 Километража 21448 м/ч Сила
Холандија, Venlo
машина за поплочување тротоари HYDROMAC VARIO 2000
11
5.900 € USD ≈ 6.476 US$
Година 2001 Километража 2150 м/ч Сила
Германија, Heede / Ems
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
машина за поплочување тротоари Crawler Brick Layer Miscellaneous Industrial - Other
28
аукција аукција
Година Километража 98 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
машина за поплочување тротоари BREINING MONO400AFU
10
аукција 500 € USD ≈ 548,90 US$
Година Километража Сила
Белгија, Mont-Saint-Guibert
машина за поплочување тротоари OPTIMAS PROBST, AL-VAC, JUMBO
23
ВИДЕО
1.988 € PLN USD 8.600 PLN ≈ 2.182 US$
Година 2013 Километража Сила
Полска, Nielisz
машина за поплочување тротоари DAF AE85XC
5
преговара
Година 2003-01-01 Километража Сила
Холандија, Cruquius
машина за поплочување тротоари DYNAPAC Asphalt Finisher
3
6.500 € USD ≈ 7.135 US$
Година Километража Сила
Холандија, Maarssen
машина за поплочување тротоари OPTIMAS JUMBO MDB chwytak +DODATKOWY OSPRZET
9
23.580 € PLN USD 102.000 PLN ≈ 25.880 US$
Година 2013 Километража Сила
Полска, Nielisz
машина за поплочување тротоари OPTIMAS  AL VAC 1600 - probst jumbo bv
5
6.241 € PLN USD 27.000 PLN ≈ 6.851 US$
Година 2015 Километража Сила
Полска, Nielisz
машина за поплочување тротоари OPTIMAS H88
1
ВИДЕО
преговара
Година 2010 Километража Сила
Германија, Saterland
машина за поплочување тротоари OPTIMAS Optimas Pflastergreifer "Multi6"
2
ВИДЕО
преговара
Година 2017 Километража Сила
Германија, Saterland-Ramsloh
машина за поплочување тротоари OPTIMAS
1
ВИДЕО
преговара
Година Километража Сила
Германија, Saterland-Ramsloh
машина за поплочување тротоари VÖGELE  Vacuum Bricklayer
9
16.500 € USD ≈ 18.110 US$
Година 2009 Километража 460 м/ч Сила
Холандија, Holten
машина за поплочување тротоари
6
1.250 € USD ≈ 1.372 US$
Година 2013-01-01 Километража Сила
Холандија, GEERTRUIDENBERG
машина за поплочување тротоари OPTIMAS h 77, probst, rollmops, knikmops
6
12.710 € PLN USD 55.000 PLN ≈ 13.960 US$
Година 2020 Километража 1800 м/ч Сила
Полска, Tarnobrzeg
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се