Машини за подготовка на почвата за сеидба

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање

Машини за подготовка на почвата за сеидба: 229 огласа

нови машина за подготовка на почвата за сеидба KONGSKILDE  Germinator Pro 7900
17
€ 43.700 USD ≈ US$ 48.354
Потребна сила на трактор 220300 кс
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 7.9 м
Србија, НС
нови машина за подготовка на почвата за сеидба KONGSKILDE  Vibro Master 3080 Super S 10
9
€ 16.950 USD ≈ US$ 18.755
Потребна сила на трактор 170250 кс
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 8.3 м
Србија, НС
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за подготовка на почвата за сеидба JOHN DEERE 420A
4
преговара
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Бугарија, Търговище
машина за подготовка на почвата за сеидба LEY 2,5 M
5
€ 1.590 USD ≈ US$ 1.759
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kirchdorf
машина за подготовка на почвата за сеидба Vogel & Noot EUROKOMBI
4
преговара
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
машина за подготовка на почвата за сеидба FARMET K-800
3
€ 13.000 USD ≈ US$ 14.384
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Чехија, Chomutov
машина за подготовка на почвата за сеидба FARMET Kompaktomat K 600 PS
1
€ 29.565 USD ≈ US$ 32.714
Длабочина на обработка 100 мм Капацитет 6 ха/ч Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Чехија, Česká Skalice
машина за подготовка на почвата за сеидба LEMKEN Korund 8/600 Marathon
3
€ 14.300 HUF USD HUF 4.700.000 ≈ US$ 15.827
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Kecskemét
машина за подготовка на почвата за сеидба Egyéb franquet
4
€ 13.700 HUF USD HUF 4.500.000 ≈ US$ 15.154
Година 2003 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање
Унгарија, Kecskemét
машина за подготовка на почвата за сеидба KONGSKILDE  SGC 25/29
10
€ 4.800 USD ≈ US$ 5.311
Година Километража Ширина на опфаќање 4.8 м
Австрија, Attnang-Puchheim
машина за подготовка на почвата за сеидба Vogel & Noot KOMBI 3.0
3
€ 990 USD ≈ US$ 1.095
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
машина за подготовка на почвата за сеидба KNOCHE 3,30M
6
€ 990 USD ≈ US$ 1.095
Година Километража Ширина на опфаќање 3.3 м
Австрија, Kalsdorf
машина за подготовка на почвата за сеидба EMY ELENFER EMY ELENFER CP 30 SANSONE
8
€ 4.100 USD ≈ US$ 4.537
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Wiener Neustadt
машина за подготовка на почвата за сеидба SCHREIBER KOMBINATION PRIVATVK
2
€ 1.300 USD ≈ US$ 1.438
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
машина за подготовка на почвата за сеидба FERABOLI Kreiseleggen
4
€ 3.500 USD ≈ US$ 3.873
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Омилени : 0 Споредба : 0