Машини за пакување

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Машини за пакување: 111 огласа

нови машина за пакување Bed shaper - mulch foil layer machine BS ML
7
€ 1.687 USD ≈ US$ 1.867
Година 2018 Километража Сила
Хрватска, Virovitica
машина за пакување Red Pack Flow Wrapper
1
преговара
Година Километража Сила
Ирска
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за пакување Sorma Vertical Form Filler
1
преговара
Година Километража Сила
Ирска
машина за пакување Newtec apple weigher
1
преговара
Година Километража Сила
Ирска
машина за пакување MANTER VERTICAL FORMFILL + SEAL
1
преговара
Година Километража Сила
Ирска
машина за пакување BELCA FLOW WRAPPER
1
преговара
Година Километража Сила
Ирска
машина за пакување MANTER VFFS FOR SMALL WEIGHTS
1
преговара
Година Километража Сила
Ирска
машина за пакување BELCA FLOW WRAPPER
1
преговара
Година Километража Сила
Ирска
машина за пакување SORMA VERTI – PAC FORMFILL + SEAL C/W INTERMEDIATE BUCKET
1
преговара
Година Километража Сила
Ирска
машина за пакување Cyklop - Cybutec Bundling Machines AXRO FQC2 TS AXRO FQC2 TS AXR
8
преговара
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
нови машина за пакување EURO-Jabelmann Einzel Big-Bag-Füller BBF, NEU
14
€ 7.745 USD ≈ US$ 8.570
Година Километража Сила
Германија, Itterbeck
нови машина за пакување EURO-Jabelmann Wiege-Verpackungs-Automat WVA 650, NEU
19
€ 34.875 USD ≈ US$ 38.589
Година Километража Сила
Германија, Itterbeck
машина за пакување Folienwickelmaschine
4
аукција € 2.500 USD ≈ US$ 2.766
Година Километража Сила
Германија, Barmstedt
машина за пакување Matco SRA-LC
17
аукција € 1.000 USD ≈ US$ 1.106
Година 1997 Километража Сила
Холандија, Winterswijk
машина за пакување Cyklop - Cybutec Bundling Machines MD35 MD35 MD35
4
преговара
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Омилени : 0 Споредба : 0