Филтри -

Машини за обработка на почвата

Резултати од пребарување: 6563 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата: 6563 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
реверзибилен плуг Växelplog Agrolux HRT 5975 AX
11
аукција 2.789 € SEK USD 29.000 SEK ≈ 3.164 US$
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
реверзибилен плуг ÖVERUM  Vari Flex CX Plus buren 5-skärig
42
аукција 38,47 € SEK USD 400 SEK ≈ 43,64 US$
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
диск брана KVERNELAND
8
аукција 125 € SEK USD 1.300 SEK ≈ 141,80 US$
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
нови дробилка за камен FABO STATIONARY TYPE 100-180 T/H CRUSHING & SCREENING PLANT
3
ВИДЕО
цена на барање
Дробилка за камен
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Турција
мулчер Agrimaster P600
62
аукција 4.136 € SEK USD 43.000 SEK ≈ 4.691 US$
Мулчер
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
мулчер Agrimaster KP 2250
7
аукција 1.106 € SEK USD 11.500 SEK ≈ 1.255 US$
Мулчер
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
аератор за тревник Lastbärare  Ihopfällbara  10st
13
аукција 192,40 € SEK USD 2.000 SEK ≈ 218,20 US$
Аератор за тревник
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
диск брана Fiskars 28174
19
аукција 721,40 € SEK USD 7.500 SEK ≈ 818,20 US$
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Шведска, Karlstad
реверзибилен плуг ÖVERUM CV 398 H
29
аукција 1.010 € SEK USD 10.500 SEK ≈ 1.145 US$
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
мулчер FTX150
4
180.000 € USD ≈ 204.200 US$
Мулчер
Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 02/2020 Километража 290 м/ч Ширина на опфаќање 2.2 м
Бугарија, Драганово
реверзибилен плуг LEMKEN Diamant 11VOF
25
аукција 8.945 € SEK USD 93.000 SEK ≈ 10.150 US$
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
нови вадач на компир
8
1.000 US$ EUR ≈ 881,70 €
Вадач на компир
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Турција, Istanbul
земјоделски валјак RF med rulle S60
9
аукција 1.924 € SEK USD 20.000 SEK ≈ 2.182 US$
Земјоделски валјак
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
брана VÄDERSTAD
8
аукција 1.010 € SEK USD 10.500 SEK ≈ 1.145 US$
Брана
Година Километража Ширина на опфаќање 8.9 м
Шведска, Karlstad
реверзибилен плуг MASSEY FERGUSON 715
9
аукција 2.116 € SEK USD 22.000 SEK ≈ 2.400 US$
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6563 огласа
Прикажи
Претплати се