Машини за обележување на патишта

Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Машини за обележување на патишта: 62 огласа

машина за обележување на патишта HOFMANN zindel
8
5.500 € USD ≈ 6.037 US$
Година Километража Сила
Хрватска, Križevci
машина за обележување на патишта IVECO ML 80 E / Kocher / Strassenmarkierung
15
14.900 € USD ≈ 16.360 US$
Година 1999 Километража 400000 км Сила
Германија, Ober-Mörlen
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
машина за обележување на патишта HOFMANN H26-2 H33 H18-1 H25 STIM KONTUR ROAD MARKER KUBOTA PROSING
11
24.270 € PLN USD 105.000 PLN ≈ 26.640 US$
Година 2001 Километража 2324 м/ч Сила 56 kW
Полска, Milicz, Sułów
машина за обележување на патишта HOFMANN H18 H26-2 H33 H18-1 H25 STIM KONTUR ROAD MARKER KUBOTA PROSING
15
24.270 € PLN USD 105.000 PLN ≈ 26.640 US$
Година 2005 Километража Сила
Полска, Milicz, Sułów
машина за обележување на патишта HOFMANN H16-1 H18-1 H25 H26-2 H33  ROAD MARKER
15
14.999 € USD ≈ 16.460 US$
Работна брзина 10 км/ч
Година 1992 Километража 2350 м/ч Сила
Германија, Bergneustadt
машина за обележување на патишта HOFMANN Zindel - City 2 / Hofmann H8 Striper Markiermaschine
4
ВИДЕО
1.900 € USD ≈ 2.086 US$
Година 1974 Километража Сила 5.5 кс
Германија, Wendelstein
нови машина за обележување на патишта ThermoLazer ProMelt
1
преговара
Година Километража Сила
Белорусија, г. Брест
нови машина за обележување на патишта Graco LineLazer V 200HS
1
преговара
Година Километража Сила
Белорусија, г. Брест
нови машина за обележување на патишта ThermoLazer 200TC
1
преговара
Година Километража Сила
Белорусија, г. Брест
нови машина за обележување на патишта LineLazer V 250SPS
1
преговара
Година Километража Сила
Белорусија, г. Брест
нови машина за обележување на патишта Graco LineLazer 3400 
1
преговара
Година Километража Сила
Белорусија, г. Брест
нови машина за обележување на патишта LineLazer V 3900
1
преговара
Година Километража Сила
Белорусија, г. Брест
нови машина за обележување на патишта LineLazer V 5900
1
преговара
Година Километража Сила
Белорусија, г. Брест
нови машина за обележување на патишта Graco ThermoLazer 300TC
1
преговара
Година Километража Сила
Белорусија, г. Брест
нови машина за обележување на патишта GrindLazer Standard DC89 G
1
преговара
Година Километража Сила 9 кс
Белорусија, г. Брест
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се