Машини за компостирање

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Сила Евро

Машини за компостирање: 20 огласа

машина за компостирање DOPPSTADT DM-215 Mixer with DSP 20-5 Bio Press - 12
60
аукција € 13.890 SEK USD SEK 150.000 ≈ US$ 15.424
Година 2012 Сила Евро
Шведска, Kungälv
машина за компостирање IDEAGRO
6
аукција аукција
Година Сила Евро
Германија, Meppen-Versen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за компостирање Holaras JUMBO-HK
3
€ 11.500 USD ≈ US$ 12.772
Година 2018 Сила Евро
Германија, Meschede-Remblinghausen
нови машина за компостирање Ворошитель компоста Gk 3000 EYS,Компостная машина KYK
13
€ 32.000 USD ≈ US$ 35.539
Капацитет 960 м2/ч Ширина на опфаќање 3 м
Година 2019 Сила 100 кс Евро
Украина, Київ
машина за компостирање MENART SP5300
1
преговара
Ширина на опфаќање 5.4 м
Година 2006 Сила Евро
Украина, Житомир
машина за компостирање MENART  SP4800 Ворошитель компоста
6
преговара
Година 2011 Сила Евро
Украина, Житомир
машина за компостирање FLIEGL Siloverteiler FSV 140
5
€ 672,27 USD ≈ US$ 747
Ширина на опфаќање 3.5 м
Година 2005-08-08 Сила Евро
Германија, 29690 Schwarmstedt
машина за компостирање Reck Magna MSV - NHS
5
€ 6.800 USD ≈ US$ 7.552
Година Сила Евро
Германија, 26655 Westerstede
нови машина за компостирање AGOMAC maxi haspel
9
преговара
Година Сила Евро
Холандија, Goudriaan
машина за компостирање Mammut Super Combi kuilverdeler
5
€ 13.750 USD ≈ US$ 15.271
Ширина на опфаќање 2.8 м
Година Сила Евро
Холандија, Stiens
машина за компостирање Kuilverdeler
3
преговара
Година Сила Евро
Холандија, Goudriaan
машина за компостирање Komptech Sideturn 2000 compost turner -  475 hours
12
€ 50.000 USD ≈ US$ 55.530
Година 2004 Сила 340 кс Евро
Данска, Asnaes
машина за компостирање MENART RETOURNEUR MENART 4000 SPM
6
€ 6.000 USD ≈ US$ 6.664
Година 1998 Сила Евро
Франција, Neuville saint-Amand
машина за компостирање MENART
15
€ 27.500 USD ≈ US$ 30.541
Година 2000-01-01 Сила Евро
Холандија, Veldhoven
нови машина за компостирање WILLIBALD TBU 3P мобільний переварачуватель компосту
9
€ 85.000 USD ≈ US$ 94.401
Година Сила Евро
Украина, Біла Церква
Омилени : 0 Споредба : 0