Филтри -

Машини за компир

Резултати од пребарување: 474 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Машини за компир: 474 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за компир GRIMME SV 260
36
аукција 48.280 € SEK USD 502.000 SEK ≈ 54.760 US$
Комбајн за компир
Година 2017 Километража Сила
Шведска, Karlstad
фреза за формирање на брегови AMAC GF5
6
аукција 3.500 € USD ≈ 3.970 US$
Фреза за формирање на брегови
Број на редови 4
Година 2009 Километража Сила
Унгарија, Surjany
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
фреза за формирање на брегови GRIMME GF 75-4 PRIVATVK
4
7.500 € USD ≈ 8.507 US$
Фреза за формирање на брегови
Година 2004 Километража Сила
Австрија, Wiener Neustadt
фреза за формирање на брегови RUMPTSTAD DAMMFRÄSE 200 PRIVATVK
6
1.900 € USD ≈ 2.155 US$
Фреза за формирање на брегови
Простор помеѓу редови 750 мм
Година Километража Сила
Австрија, Korneuburg
комбајн за компир GRIMME SE 150-60
5
110.000 € USD ≈ 124.800 US$
Комбајн за компир
Година 2017-08-08 Километража Сила
Австрија, At-2700 Wiener Neustadt
комбајн за компир GRIMME SE 150-60
5
110.000 € USD ≈ 124.800 US$
Комбајн за компир
Година 2017 Километража Сила
Австрија, Wiener Neustadt
машина за садење компири STRUCTURAL PLANTER 4 REIH
7
16.000 € USD ≈ 18.150 US$
Машина за садење компири
Број на редови 4
Година 2001 Километража Сила
Австрија, Wiener Neustadt
компир копач TEHNOS IK-1D
5
1.312 € USD ≈ 1.488 US$
Компир копач
Година 2020 Километража Сила
Австрија, Zwettl
комбајн за компир GRIMME SE260
10
116.500 € USD ≈ 132.100 US$
Комбајн за компир
Година 2017 Километража Сила
Австрија, Zwettl
машина за садење компири CRAMER MINOR SUPER H 4RHG
6
4.000 € USD ≈ 4.537 US$
Машина за садење компири
Година Километража Сила
Австрија, Zwettl
фреза за формирање на брегови EIGENBAU 4RHG
3
1.290 € USD ≈ 1.463 US$
Фреза за формирање на брегови
Година Километража Сила
Австрија, Zwettl
комбајн за компир GRIMME SE 75-55
10
цена на барање
Комбајн за компир
Број на редови 1
Година 2011 Километража Сила
Луксембург, Noerdange
комбајн за компир GRIMME KARTOFFELVOLLERNTER SE 260
14
цена на барање
Комбајн за компир
Број на редови 2
Година 2016 Километража 196 м/ч Сила
Австрија, Korneuburg
машина за садење компири GRIMME GL34 KL
11
12.500 € USD ≈ 14.180 US$
Машина за садење компири
Година 2008 Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
нови машина за садење компири Kartoffellegemaschine 4 Reihen
9
16.200 € USD ≈ 18.370 US$
Машина за садење компири
Број на редови 4
Година Километража Сила
Германија, Itterbeck
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 474 огласа
Прикажи
Претплати се