Машини за дупчење

Резултати од пребарување: 1160 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Машини за дупчење: 1160 огласа

машина за дупчење Reedrill SK40
18
преговара
Година 1989 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
машина за дупчење SANDVIK 2010 DX 700 HOURS:6.312 HYDRAULIC DRILL
6
130.000 € USD ≈ 142.700 US$
Година 2010 Километража 6312 м/ч Сила
Турција, Ankara
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
машина за дупчење SANDVIK DX780
36
79.750 € USD ≈ 87.540 US$
Година 2008 Километража 6300 м/ч Сила
Турција, Ankara
машина за дупчење EVERDIGM ECD 40 E
6
ВИДЕО
67.500 € USD ≈ 74.090 US$
Евро Euro 3 Длабочина на копање 22 м
Година 2012 Километража 6300 м/ч Сила
Турција
машина за дупчење Atlas Copco 612 HC
82
аукција 149,90 € SEK USD 1.600 SEK ≈ 164,50 US$
Година 1988 Километража Сила 111 кс
Шведска, Karlstad
машина за дупчење Atlas Copco ROC D7-11
23
преговара
Година 2002 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
машина за дупчење SOILMEC CM 70
23
преговара
Година 2001 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
машина за дупчење TAMROCK Ranger 700
8
34.000 US$ EUR ≈ 30.970 €
Година 1998 Километража 13000 м/ч Сила
Турција
машина за дупчење INGERSOLL RAND T4
10
ВИДЕО
преговара
Длабочина на копање 150 м
Година 1979 Километража Сила 450 кс
Турција, Istanbul
машина за дупчење BOHLER T11
7
преговара
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
машина за дупчење CASAGRANDE RM - 21
3
65.000 € USD ≈ 71.350 US$
Година 09/1998 Километража 7000 м/ч Сила
Турција
машина за дупчење ENTECO E 25 SD
2
145.000 € USD ≈ 159.200 US$
Длабочина на копање 48 м
Година 09/2000 Километража 12000 м/ч Сила
Турција
машина за дупчење CMW TRM 35 / 21
4
70.000 € USD ≈ 76.840 US$
Длабочина на копање 48 м
Година Километража 7500 м/ч Сила
Турција
машина за дупчење INGERSOLL RAND T4BH - Special Offer - Reconditioned
14
преговара
Година 1997 Километража 10000 м/ч Сила
Турција, Istanbul
машина за дупчење Atlas Copco ROC 203 PC
11
4.300 € USD ≈ 4.720 US$
Година 01/1999 Километража 3943 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Козарска Дубица
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1160 огласа
Прикажи
Претплати се