Филтри -

Машини ѓубриво

Резултати од пребарување: 1629 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Машини ѓубриво: 1629 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ѓубриво засилувач AKPIL Poplon
10
аукција 327 € SEK USD 3.400 SEK ≈ 370,90 US$
Ѓубриво засилувач
Ширина на опфаќање 24 м
Година Километража Носивост
Шведска, Karlstad
течно ѓубриво засилувач MEPROZET PW-13 Gösking
14
аукција 19,24 € SEK USD 200 SEK ≈ 21,82 US$
Течно ѓубриво засилувач
Зафатнина V=20 м³
Година 2015 Километража Носивост
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
растурач на арско ѓубре Tive 12m
44
аукција аукција
Растурач на арско ѓубре
Година 1988 Километража Носивост
Шведска, Karlstad
ѓубриво засилувач TIVE 4012
14
аукција 9,62 € SEK USD 100 SEK ≈ 10,91 US$
Ѓубриво засилувач
Година Километража Носивост
Шведска, Karlstad
ѓубриво засилувач
7
аукција 38,47 € SEK USD 400 SEK ≈ 43,64 US$
Ѓубриво засилувач
Година Километража Носивост
Шведска, Karlstad
нови растурач на арско ѓубре KGD-10
9
ВИДЕО
цена на барање
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина V=10 м³ Ширина на опфаќање 15 м
Година 2020 Километража Носивост
Турција, KONYA
течно ѓубриво засилувач OLBY
97
аукција 1.972 € SEK USD 20.500 SEK ≈ 2.236 US$
Течно ѓубриво засилувач
Зафатнина V=15 м³
Година 1989 Километража Носивост
Шведска, Karlstad
ѓубриво засилувач Mustadfors Pondustio
14
аукција аукција
Ѓубриво засилувач
Зафатнина V=1.5 м³
Година Километража Носивост
Шведска, Karlstad
ѓубриво засилувач YRSA-matic 208
13
аукција 19,24 € SEK USD 200 SEK ≈ 21,82 US$
Ѓубриво засилувач
Зафатнина V=1.5 м³
Година 1976 Километража Носивост
Шведска, Karlstad
ѓубриво засилувач Gödningsspridare  Axis  30.1
10
аукција 1.106 € SEK USD 11.500 SEK ≈ 1.255 US$
Ѓубриво засилувач
Година Километража Носивост
Шведска, Karlstad
ѓубриво засилувач RAUCH Axera M 1102
9
4.500 € USD ≈ 5.104 US$
Ѓубриво засилувач
Зафатнина V=3000 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2005 Километража Носивост
Бугарија, София
ѓубриво засилувач KVERNELAND Exacta TL
6
10.500 € USD ≈ 11.910 US$
Ѓубриво засилувач
Година 2013 Километража Носивост
Бугарија, София
ѓубриво засилувач Unigreen Campo 22 C
4
ВИДЕО
7.500 € USD ≈ 8.507 US$
Ѓубриво засилувач
Година 2009 Километража Носивост
Србија, Novi Sad
нови растурач на арско ѓубре ELİBOL 2020
17
ВИДЕО
12.000 € USD ≈ 13.610 US$
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина V=10 м³
Година 2020 Километража Носивост
Турција, Karatay/Konya
ѓубриво засилувач KVERNELAND iXtrac 40
7
64.500 € USD ≈ 73.160 US$
Ѓубриво засилувач
Година 2016 Километража Носивост
Бугарија, София
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1629 огласа
Прикажи
Претплати се