Филтри -

Лозје трактори

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Лозје трактори: 34 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови лозје трактор VALPADANA 3080
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Шпанија, LA MUELA
лозје трактор MCCORMICK X3.40 F
9
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Година 2020 Километража 180 м/ч Сила 75 кс
Шпанија, LA MUELA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови лозје трактор MCCORMICK X4.50 F
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Шпанија, LA MUELA
лозје трактор NEW HOLLAND T4.80V
8
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Година 2018 Километража Сила 80 кс
Холандија, Heukelum
лозје трактор FORD 7840 FOR PARTS за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1995 Километража Сила
Романија, Bihor
лозје трактор FENDT 207V
7
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 €
Година 2003 Километража Сила
Полска, Karczmiska Drugie
лозје трактор KUBOTA B2650
10
Контактирајте го продавачот
17.255 €
Година 2016 Километража 385 м/ч Сила 26 кс
Германија, Straubing
лозје трактор KIOTI nx5020
11
Контактирајте го продавачот
23.750 €
Година 2017-08-08 Километража 4 м/ч Сила 50 кс
Австрија, At-4121 Altenfelden
лозје трактор JOHN DEERE 5090GF
9
Контактирајте го продавачот
26.550 € HUF 9.400.000 HUF
Година 2015 Километража 2900 м/ч Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
лозје трактор CLAAS nexos 210 ve
4
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Година 2018-08-08 Километража 372 м/ч Сила 73 кс
Франција, Fr-13670 St Andiol En Provence
лозје трактор MASSEY FERGUSON 3640 ge
7
Контактирајте го продавачот
41.000 €
Година 2016-08-08 Километража 50 м/ч Сила 86 кс
Франција, Fr-67520 Marlenheim
лозје трактор ISEKI 3030
6
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Година 1992-08-08 Километража Сила 27 кс
Германија, De-26899 Rhede-Brual
лозје трактор NEW HOLLAND TN 75 N
4
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Година 2002-08-08 Километража 4695 м/ч Сила 75 кс
Германија, Oyten
оштетен лозје трактор KREMER  T4E-L
16
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Година 05/2018 Километража 200 м/ч Сила
Франција, HUTTENHEIM
лозје трактор CASE IH Farmall 75N Narrow
8
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 3900 м/ч Сила 75 кс
Холандија, Schoonebeek
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се