Култиватори

Резултати од пребарување: 1200 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Култиватори: 1200 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
култиватор Kult
5
аукција 9,14 € SEK USD 100 SEK ≈ 9,93 US$
Година Километража Ширина на опфаќање 2 м
Шведска, Karlstad
култиватор HE-VA
10
аукција 9,14 € SEK USD 100 SEK ≈ 9,93 US$
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
култиватор KONGSKILDE   Vibroflex 313
6
аукција 9,14 € SEK USD 100 SEK ≈ 9,93 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
култиватор Kultivator Rögle
8
аукција 9,14 € SEK USD 100 SEK ≈ 9,93 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
нови култиватор KONGSKILDE  Vibro Crop 12/8
10
12.950 € USD ≈ 14.070 US$
Работна брзина 10 км/ч
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Србија, НС
култиватор Lilla Harrie 310   S-Pinneharv
8
аукција 9,14 € SEK USD 100 SEK ≈ 9,93 US$
Година Километража Ширина на опфаќање 3.1 м
Шведска, Karlstad
култиватор KVERNELAND Kylingstad
13
аукција 9,14 € SEK USD 100 SEK ≈ 9,93 US$
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Шведска, Karlstad
култиватор Harv
12
аукција 36,54 € SEK USD 400 SEK ≈ 39,71 US$
Година Километража Ширина на опфаќање 1.55 м
Шведска, Karlstad
култиватор KVERNELAND Scandi-S
5
аукција 155,30 € SEK USD 1.700 SEK ≈ 168,80 US$
Година Километража Ширина на опфаќање 3.45 м
Шведска, Karlstad
култиватор KONGSKILDE  VF 313
16
аукција 91,36 € SEK USD 1.000 SEK ≈ 99,28 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
култиватор Wibergs Super G 13
17
аукција 91,36 € SEK USD 1.000 SEK ≈ 99,28 US$
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Шведска, Karlstad
култиватор Kultivator Grubber ca 4 m
6
аукција 9,14 € SEK USD 100 SEK ≈ 9,93 US$
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Шведска, Svenljunga
култиватор Salford CTS9713
2
26.000 € USD ≈ 28.250 US$
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 500 кс
Година 2012 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање 5.28 м
Бугарија, София
култиватор Salford CT9713
2
26.000 € USD ≈ 28.250 US$
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 500 кс
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5.28 м
Бугарија, София
култиватор Salford CT9713F
4
26.000 € USD ≈ 28.250 US$
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 600 кс
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5.28 м
Бугарија, София
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1200 огласа
Прикажи
Претплати се