Филтри -

Куќи на тркала Knaus

Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

74 огласа: Куќи на тркала Knaus

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
куќа на тркала Knaus L!VE 700 MEG
1
Контактирајте го продавачот
81.000 €
Година Километража Сила
Германија, Wesenberg
RB Trading International
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
74.361 € Без ДДВ
Носивост 360 кг Евро Euro 6 Број на места за спиење 4
Година 2023 Километража Сила
Германија, Ginsheim-Gustavsburg
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
53.353 € Без ДДВ
Носивост 715 кг Евро Euro 6 Марка на шасија Fiat Број на места за спиење 3 Резервоар за вода 102 л Резервоар за нечиста вода 90 л
Година 2024 Километража Сила
Германија, Ginsheim-Gustavsburg
нови куќа на тркала Knaus 500 LT CUVISION нови куќа на тркала Knaus 500 LT CUVISION нови куќа на тркала Knaus 500 LT CUVISION
3
Контактирајте го продавачот
83.185 € Без ДДВ
Носивост 682 кг Евро Euro 6 Марка на шасија Volkswagen Број на места за спиење 4
Година 2024 Километража Сила
Германија, Ginsheim-Gustavsburg
Контактирајте го продавачот
72.261 € Без ДДВ
Носивост 701 кг Евро Euro 6 Марка на шасија Fiat Број на места за спиење 3
Година 2024 Километража Сила
Германија, Ginsheim-Gustavsburg
Контактирајте го продавачот
75.661 € Без ДДВ
Носивост 405 кг Евро Euro 6 Марка на шасија Fiat Број на места за спиење 2
Година 2024 Километража Сила
Германија, Ginsheim-Gustavsburg
Контактирајте го продавачот
94.985 € Без ДДВ
Носивост 644 кг Евро Euro 6 Марка на шасија Man Број на места за спиење 3
Година 2024 Километража Сила
Германија, Ginsheim-Gustavsburg
Контактирајте го продавачот
63.503 € Без ДДВ
Носивост 412 кг Евро Euro 6 Број на места за спиење 3
Година 2024 Километража Сила
Германија, Ginsheim-Gustavsburg
Контактирајте го продавачот
58.815 € Без ДДВ
Носивост 445 кг Евро Euro 6 Марка на шасија Fiat Број на места за спиење 3
Година 2024 Километража Сила
Германија, Ginsheim-Gustavsburg
Контактирајте го продавачот
56.714 € Без ДДВ
Носивост 602 кг Евро Euro 6 Марка на шасија Fiat Број на места за спиење 3
Година 2024 Километража Сила
Германија, Ginsheim-Gustavsburg
Контактирајте го продавачот
94.950 € Без ДДВ
Носивост 1153 кг Евро Euro 6 Број на места за спиење 5
Година 2024 Километража Сила
Германија, Ginsheim-Gustavsburg
Контактирајте го продавачот
68.899 € Без ДДВ
Носивост 814 кг Евро Euro 6 Број на места за спиење 3
Година 2023 Километража Сила
Германија, Ginsheim-Gustavsburg
Контактирајте го продавачот
69.445 € Без ДДВ
Носивост 538 кг Евро Euro 6 Марка на шасија Fiat Број на места за спиење 3
Година 2024 Километража Сила
Германија, Ginsheim-Gustavsburg
Контактирајте го продавачот
68.563 € Без ДДВ
Носивост 842 кг Евро Euro 6 Број на места за спиење 4
Година 2024 Километража Сила
Германија, Ginsheim-Gustavsburg
Контактирајте го продавачот
64.697 € Без ДДВ
Носивост 423 кг Евро Euro 6 Број на места за спиење 2
Година 2024 Километража Сила
Германија, Ginsheim-Gustavsburg
Контактирајте го продавачот
56.714 € Без ДДВ
Носивост 723 кг Евро Euro 6 Број на места за спиење 3
Година 2024 Километража Сила
Германија, Ginsheim-Gustavsburg
Контактирајте го продавачот
57.134 € Без ДДВ
Носивост 537 кг Евро Euro 6 Број на места за спиење 5
Година Километража Сила
Германија, Ginsheim-Gustavsburg
Контактирајте го продавачот
70.580 € Без ДДВ
Носивост 838 кг Евро Euro 6 Број на места за спиење 4
Година 2024 Километража Сила
Германија, Ginsheim-Gustavsburg
Контактирајте го продавачот
54.613 € Без ДДВ
Носивост 461 кг Евро Euro 6 Марка на шасија Man Број на места за спиење 2
Година Километража Сила
Германија, Ginsheim-Gustavsburg
Контактирајте го продавачот
62.386 € Без ДДВ
Носивост 463 кг Евро Euro 6 Марка на шасија Fiat Број на места за спиење 3
Година 2024 Километража Сила
Германија, Ginsheim-Gustavsburg
Контактирајте го продавачот
56.294 € Без ДДВ
Носивост 559 кг Евро Euro 6 Марка на шасија Volkswagen Број на места за спиење 2
Година 2023 Километража Сила
Германија, Ginsheim-Gustavsburg
Контактирајте го продавачот
60.084 € Без ДДВ
Носивост 834 кг Евро Euro 6 Број на места за спиење 2
Година Километража Сила
Германија, Ginsheim-Gustavsburg
Контактирајте го продавачот
68.479 € Без ДДВ
Носивост 399 кг Евро Euro 6 Марка на шасија Volkswagen Број на места за спиење 2
Година 2024 Километража Сила
Германија, Ginsheim-Gustavsburg
нови куќа на тркала Knaus 500 MQ CUVISION нови куќа на тркала Knaus 500 MQ CUVISION нови куќа на тркала Knaus 500 MQ CUVISION
3
Контактирајте го продавачот
83.387 € Без ДДВ
Носивост 822 кг Евро Euro 6 Марка на шасија Volkswagen Број на места за спиење 2 Резервоар за вода 65 л
Година 2024 Километража Сила
Германија, Ginsheim-Gustavsburg
Контактирајте го продавачот
66.200 €
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Германија, Wesenberg
RB Trading International
6 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи