Кран гасеничар CLARK LIMA 700HC

Цена:
преговара
Контактирајте го продавачот
Марка CLARK
Модел LIMA 700HC
Тип кран гасеничар
Година на производство 1978
Дофат на стрела 28 м
Висина на подигање 28 м
Локација Грција ΑΘΗΝΑ
Датум на објавување мар 22, 2019
Autoline ID NG16146
Каросерија
Кутија за алат
Мотор
Марка Cummins N855 220hp
Гориво дизел
Дополнителна опрема
Централно подмачкување
Состојба
Состојба половни
Прво лакирање
Оригинална боја
Опис
Боја жолт
Дополнителни информации: грчки
Πωλειται ερπυστριοφοροσ γερανος λιμενος CLARK LIMA σε πολυ καλη κατασταση ετοιμο για εργασια. BUILD:USA
Τιμη: συζητησιμη
Περισσοτερες πληροφοριες μπορειτε να επιοινωνησετε μαζι μας.
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Контакти
Logothetis Panagiotis
Јазици: англиски
+30 698 60 ... Покажи број на телефон Прикажи +30 698 600 8885
Ве молиме известете го продавачот дека огласот сте го нашле на Autoline
+30 21 046 ... Покажи број на телефон Прикажи +30 21 0467 2816 (f)
Ве молиме известете го продавачот дека огласот сте го нашле на Autoline
Грција, ΑΘΗΝΑ
Локално време на дилерот: 23:19 (EET)
Испрати порака
captcha
Слични огласи