Косилки-тарупи

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање

Косилки-тарупи: 10 огласа

косилка-таруп AMAC LK2Z LOOFKLAPPER
3
€ 1.500 USD ≈ US$ 1.666
Година 01/1990 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Wierden
нови косилка-таруп WEREMCZUK SAMSON DUO ROOT SHREDDER
3
преговара
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Niedrzwica Duża
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
косилка-таруп GRIMME KS 75-4
8
€ 6.000 USD ≈ US$ 6.664
Простор помеѓу редови 75 мм Број на редови 4
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Ровно
косилка-таруп AMAC LK2
5
преговара
Број на редови 2
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Krabbendijke
косилка-таруп SAMON LK 150 F UIENLOOFKLAPPER
6
преговара
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Marknesse
косилка-таруп Hand-made PORTE
8
€ 1.200 USD ≈ US$ 1.333
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
косилка-таруп
9
€ 4.504 USD ≈ US$ 5.002
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина
косилка-таруп GRIMME KS 3000 (ботвоудалитель)
4
€ 3.000 USD ≈ US$ 3.332
Простор помеѓу редови 75 мм Број на редови 4
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Ровно
косилка-таруп Leenpoel
4
преговара
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Krabbendijke
нови косилка-таруп WEREMCZUK BONA ROOT TOPPER
6
преговара
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Niedrzwica Duża
Омилени : 0 Споредба : 0