Филтри -

Косачки, ротациона косачка

Резултати од пребарување: 1900 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Косачки: 1900 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
косачка Slåtterbalk Aktiv
10
аукција аукција
Година Километража Ширина на опфаќање 1.65 м
Шведска, Karlstad
косачка Dücker DUA 800
22
аукција аукција
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
косачка JF Stoll GMT3605 Flex
26
аукција 19,12 € SEK USD 200 SEK ≈ 21,41 US$
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
косачка GASPARDO FB925
12
аукција 76,49 € SEK USD 800 SEK ≈ 85,62 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
косачка Agrimaster Shark R550 T125
18
аукција 956,10 € SEK USD 10.000 SEK ≈ 1.070 US$
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
косачка Vägslåtter Slagkraft H150-80-R2
24
аукција аукција
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
косачка Betesputs  Agrimaster FL 225
11
аукција 516,30 € SEK USD 5.400 SEK ≈ 578 US$
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
косачка Perugini MT300 Slagklippare
3
4.303 € SEK USD 45.000 SEK ≈ 4.816 US$
Потребна сила на трактор 85 кс
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Dalarna
косачка JF SB2000
17
аукција 774,50 € SEK USD 8.100 SEK ≈ 866,90 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
косачка KUHN GMD 4410, folding mower bar
9
16.730 € SEK USD 175.000 SEK ≈ 18.730 US$
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Шведска, Västerbotten
косачка Slåtterkross "Taarup 315"
13
аукција 296,40 € SEK USD 3.100 SEK ≈ 331,80 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Svenljunga
косачка BELOS TRANSPRO 54
68
аукција аукција
Година 2009 Километража 634 м/ч Ширина на опфаќање
Шведска
косачка Kellfri Rotorslåtterkross
15
аукција 306 € SEK USD 3.200 SEK ≈ 342,50 US$
Година Километража Ширина на опфаќање 2 м
Шведска, Karlstad
косачка Belos Vertikalklippare
14
аукција 153 € SEK USD 1.600 SEK ≈ 171,20 US$
Година Километража Ширина на опфаќање 1.36 м
Шведска, Karlstad
нови косачка Отклоняваща косачка/фреза
2
ВИДЕО
1.800 € USD ≈ 2.015 US$
Година Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, с.Н.Кономлади
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1900 огласа
Прикажи
Претплати се