Корпи за багер

Резултати од пребарување: 2113 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Капацитет на лопата Нето тежина

Корпи за багер: 2113 огласа

корпа за багер BALAVTO New digging bucket. S6 Width is 1300 mm
6
преговара
Година Капацитет на лопата Нето тежина
Словенија, Ajdovščina
корпа за багер Serameko   Skopa  2st
9
аукција 995,70 € SEK USD 10.500 SEK ≈ 1.106 US$
Година Капацитет на лопата Нето тежина
Шведска, Karlstad
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
корпа за багер Planerskopa - B20
3
аукција 56,90 € SEK USD 600 SEK ≈ 63 US$
Година Капацитет на лопата Нето тежина
Шведска, Karlstad
корпа за багер Planeringsskopa B20
3
аукција 113,80 € SEK USD 1.200 SEK ≈ 126 US$
Година Капацитет на лопата Нето тежина
Шведска, Karlstad
корпа за багер Rototilt  S45 350L 400MM / S45 500L 800MM / S45 500L 1500 MM
18
аукција 1.110 € SEK USD 11.700 SEK ≈ 1.232 US$
Година 2017 Капацитет на лопата Нето тежина
Шведска, Karlstad
корпа за багер Abskopan 90l  Planerskopa hydraulisk S40
10
аукција 350,90 € SEK USD 3.700 SEK ≈ 390 US$
Година 2008 Капацитет на лопата 0.09 м³ Нето тежина 96 кг
Шведска, Karlstad
корпа за багер SE S45
9
аукција 2.703 € SEK USD 28.500 SEK ≈ 3.002 US$
Година Капацитет на лопата Нето тежина
Шведска, Karlstad
корпа за багер Planeringsskopa
4
аукција 218,10 € SEK USD 2.300 SEK ≈ 242 US$
Година Капацитет на лопата Нето тежина
Шведска, Karlstad
корпа за багер Rototilt  S40 100L 550MM  Grävskopor (Skär)
8
аукција 227,60 € SEK USD 2.400 SEK ≈ 253 US$
Година 2017 Капацитет на лопата Нето тежина 73 кг
Шведска, Karlstad
корпа за багер Mito Kabelskopa  Kabelskopa Mito Hardox 300mm
7
аукција 151,70 € SEK USD 1.600 SEK ≈ 169 US$
Година 2018 Капацитет на лопата Нето тежина 120 кг
Шведска, Karlstad
корпа за багер Rototilt  S60 400L 500MM  Kabelskopa 1st
5
аукција 94,83 € SEK USD 1.000 SEK ≈ 105 US$
Година Капацитет на лопата Нето тежина
Шведска, Karlstad
корпа за багер Tandskopa B20 Ny
4
аукција 588 € SEK USD 6.200 SEK ≈ 653 US$
Година Капацитет на лопата 0.7 м³ Нето тежина
Шведска, Karlstad
корпа за багер Mito Djupskopa
7
аукција 113,80 € SEK USD 1.200 SEK ≈ 126 US$
Година 2016 Капацитет на лопата Нето тежина 53 кг
Шведска, Karlstad
корпа за багер Mito Kabelskopa 500mm
7
аукција 265,50 € SEK USD 2.800 SEK ≈ 295 US$
HARDOX челик HARDOX челик
Година 2019 Капацитет на лопата Нето тежина 185 кг
Шведска, Karlstad
корпа за багер Mito Planerskopa 1000mm
6
аукција 132,80 € SEK USD 1.400 SEK ≈ 147 US$
HARDOX челик HARDOX челик
Година 2019 Капацитет на лопата Нето тежина 55 кг
Шведска, Karlstad
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2113 огласа
Прикажи
Претплати се