Филтри -

Контролни системи за сеење

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Контролни системи за сеење: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови контролна система за сеење CLAAS Crop Sensor ISARIA
13
18.487 € USD ≈ 20.870 US$
Година
Германија, Töging
нови контролна система за сеење CLAAS OPERATOR Q06 0250
1
399 € USD ≈ 450,50 US$
Година 2018
Германија, Töging
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
контролна система за сеење VICON FOCUS II TERMINAL
2
669 € USD ≈ 755,30 US$
Година 2014
Германија, Vohburg a.d. Donau
контролна система за сеење CLAAS LASER-PILOT
2
1.250 € USD ≈ 1.411 US$
Година
Германија, Melle-Wellingholzhausen
нови контролна система за сеење AMAZONE AMATRON 4
1
1.990 € USD ≈ 2.247 US$
Година 2019
Германија, Gronau
нови контролна система за сеење CLAAS LASER-PILOT
4
4.500 € USD ≈ 5.080 US$
Година
Германија, Lage
контролна система за сеење VÄDERSTAD E-SERVICE MODULL GATEWAY
3
1.500 € USD ≈ 1.693 US$
Година
Германија, Coesfeld
нови контролна система за сеење Trimble LENKSYSTEM
3
3.050 € USD ≈ 3.443 US$
Година 2020
Германија, Anröchte-Altengeseke
контролна система за сеење JOHN DEERE John Deere Starfire 3000 recei
3
5.000 € USD ≈ 5.645 US$
Година 2016
Литванија, Kaunas
контролна система за сеење TRIMBLE XCN 2050
3
цена на барање
Година
Холандија, Zwiggelte
контролна система за сеење TRIMBLE EZ guide 250
3
1.500 € USD ≈ 1.693 US$
Година
Холандија, Zwiggelte
контролна система за сеење AgXtend, New Holland, Trimble -   WeatherXactPlus gewas-& bodems
4
770 € USD ≈ 869,30 US$
Година
Холандија, Zwiggelte
нови контролна система за сеење CHALLENGER P-3 Экран монитора
5
290 € USD ≈ 327,40 US$
Година 2017
Украина, Киев
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се