Филтри -

Комунални возила Nissan

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

19 огласа: Комунални возила Nissan

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.200 € Без ДДВ
Амбулантно возило
Година Километража Сила
Турција, Kahramankazan / ANKARA
Контактирајте го продавачот
аукција 1.783 € Со вклучен ДДВ
Противпожарно возило
Година 2000 Километража 25126 км Сила
Франција
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.540 US$ EUR ≈ 4.262 €
Возило за одвод на фекалии
Година 2005-06 Километража 252000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Камион за ѓубре
Носивост 900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 6 м³ Марка на каросерија Tecno Модел MERLO URBIS 6
Година 2012-12 Километража 124000 км Сила
Италија, San Bonifacio
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за чистење канализација
Евро Euro 3 Зафатнина 2.2 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2004 Километража Сила
Полска, Wilków
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 740 кг Евро Euro 6 Зафатнина 5.5 м³ Суспензија пружина/пружина Модел A.P.M.
Година 2019-02-01 Километража 88850 км Сила
Италија, Gruaro (Ve)
камион за ѓубре Nissan ATLEON 56.15 RESCAR CASSONE RAEE 56 Q.LI камион за ѓубре Nissan ATLEON 56.15 RESCAR CASSONE RAEE 56 Q.LI камион за ѓубре Nissan ATLEON 56.15 RESCAR CASSONE RAEE 56 Q.LI
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Модел RESCAR CASSONE RAEE 56 Q.LI
Година 2014 Километража 78329 км Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
18.300 US$ EUR ≈ 17.180 €
Амбулантно возило
Година 2011 Километража 132000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 21.120 €
Автомеханичка скала
Година 2004 Километража 21000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автомеханичка скала
Година 2004 Километража 35000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Година 2010 Километража Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 5
Година 11/2013 Километража 101988 км Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Зафатнина 5 м³ Модел TECNO AZIMUT-6
Година 2010 Километража 145000 км Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
45.800 €
Возило за одвод на фекалии
Зафатнина 450 м³
Година Километража 227606 км Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Евро Euro 6
Година 12/2018 Километража 97321 км Сила
Франција, Portes-lès-Valence
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 3 Зафатнина 2 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел Metcar
Година 2004 Километража 264000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Камион за чистење канализација
Година 2008 Километража 30556 км Сила
Франција, Brie-Comte-Robert
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Возило за одвод на фекалии
Носивост 6750 кг Зафатнина 7.4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 428885 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за чистење канализација
Година 2003 Километража Сила
Франција, Nancy
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се