Филтри -

Комунални возила Multicar

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

32 огласа: Комунални возила Multicar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
51,13 € BGN 100 BGN
Машина за чистење снег
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 06/1998 Километража 45900 км Сила
Бугарија, Blagoevgrad
Контактирајте го продавачот
28.870 € PLN 125.500 PLN
Универзален комунален камион
Носивост 4000 кг
Година 2011 Километража 48000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Универзален комунален камион
Година 1999-02 Километража 57000 км Сила
Германија, Leipzig
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 4 Зафатнина 2.4 м³
Година 2010-03 Километража 88000 км Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
3.335 € PLN 14.500 PLN
Други комунални машини
Година 1990 Километража 8153 км Сила
Полска, Milicz, Sułów
Контактирајте го продавачот
38.990 € PLN 169.500 PLN
Машина за чистење снег
Носивост 720 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година Километража 66444 км Сила
Полска, Szyce
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Модел UMO
Година 10/2007 Километража 149085 км Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
500 € Без ДДВ
Машина за чистење снег
Година 2005 Километража Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година 11/2001 Километража Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Камион за миење улици
Зафатнина 1.8 м³
Година 2005 Километража Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
31.314 € Без ДДВ
Универзален комунален камион
Носивост 990 кг Евро Euro 4 Зафатнина 1.22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 93923 км Сила
Чехија, Holubice
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Универзален комунален камион
Година 2011 Километража 86486 км Сила
Германија, Ilmenau
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Песок засилувач
Суспензија пружина/пружина Модел Pfau
Година 05/2011 Километража 9341 км Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Универзален комунален камион
Година 2003 Километража 137830 км Сила
Унгарија, Kecskemet
чистач на снег Multicar Hansa APZ1003 H чистач на снег Multicar Hansa APZ1003 H
2
Контактирајте го продавачот
8.700 € Без ДДВ
Чистач на снег
Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража 102675 м/ч Сила
Полска, WIERZBICA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка со вакуум
Година 2023 Километража Сила
Германија, Kirchhundem
Контактирајте го продавачот
39.900 € Со вклучен ДДВ
Универзален комунален камион
Носивост 2590 кг Евро Euro 5 Зафатнина 0.68 м³
Година 2012 Километража 7127 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
4.589 € PLN 19.950 PLN
Улична правосмукалка
Година 2023 Километража Сила
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Универзален комунален камион
Година 2004 Километража Сила
Литванија, Papiškės
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Машина за чистење снег
Година Километража Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Зафатнина 1.5 м³ Модел Reinex SSA 2400 Kombi
Година 2010-07-01 Километража 43825 км Сила
Германија, Coesfeld
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Универзален комунален камион
Носивост 2595 кг Евро Euro 5 Зафатнина 2.24 м³
Година 2012 Километража 78198 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
39.900 € Со вклучен ДДВ
Машина за чистење снег
Носивост 3030 кг Евро Euro 4 Зафатнина 1.36 м³
Година 2018 Километража 32803 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Носивост 2410 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 36211 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Носивост 2500 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 4542 км Сила
Германија, Sottrum
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи