Филтри -

Комунални возила Mitsubishi

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

28 огласа: Комунални возила Mitsubishi

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
17.895,49 €
Машина за чистење снег
Носивост 5500 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 141000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
95.500 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 37400 км Сила
Полска, Niwy
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
95.500 € Без ДДВ
Камион за чистење канализација
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 37400 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Машина за чистење снег
Носивост 1075 кг Евро Euro 5
Година 2014-02-06 Километража 56165 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Машина за чистење снег
Носивост 1075 кг Евро Euro 5
Година 2014-02-06 Километража 47970 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Амбулантно возило
Година 2023 Километража Сила
Турција, Ataşehir -İstanbul
Контактирајте го продавачот
20.400 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Модел 7c15
Година 2016 Километража 70000 км Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
78.870 € PLN 338.000 PLN
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 56700 км Сила
Полска, K/Kielc
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 6 Модел AY21 TWV
Година Километража 21000 км Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 3 Зафатнина 3000 л
Година 12/2004 Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 2620 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010-05-25 Километража 160955 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година 2005 Километража 85000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
95.500 € Без ДДВ
Комбинирано возило за чистење канализација
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 37400 км Сила
Полска, Niwy
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Носивост 2775 кг Евро Euro 6 Зафатнина 6000 л Суспензија со пружина Модел KSA Mini
Година 2019 Километража 98000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
15 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Евро Euro 5
Година 06/2007 Километража Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2008 Километража 112249 км Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Чистач на снег
Година 12/2014 Километража Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
97.000 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Година 2010 Километража 37400 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.170 € PLN 95.000 PLN
Универзален комунален камион
Носивост 4650 кг
Година 2008 Километража 53300 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за чистење канализација
Евро Euro 4 Зафатнина 2 м³
Година 2024 Километража Сила
Полска, Sosnowiec
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година 2005 Километража 85000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Евро Euro 6 Марка на каросерија NTM
Година 2017 Километража 75 км Сила
Обединето Кралство, Halifax
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Евро Euro 6 Марка на каросерија NTM
Година 2017 Километража 74 км Сила
Обединето Кралство, Halifax
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Противпожарно возило
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 12/2004 Километража 150000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
12.950 € PLN 55.500 PLN
Камион за ѓубре
Носивост 2660 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 99000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи