Филтри -

Комунални возила KamAZ

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

18 огласа: Комунални возила KamAZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Машина за чистење снег
Евро Euro 6 Зафатнина 4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 50 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина Модел КО-507АМ1
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
ново возило за чистење улици KamAZ  (монтаж на раму 65115)МКД-17
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови песок засилувач KamAZ 6520
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Песок засилувач
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за чистење снег
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за чистење канализација
Евро Euro 5 Зафатнина 10.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за чистење снег
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за одвод на фекалии
Носивост 11700 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пружина Модел КО-507К
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
нови песок засилувач KamAZ 6520
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Песок засилувач
Зафатнина 8 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
381.100 € PLN 1.650.000 PLN
Противпожарно возило
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 100 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Противпожарно возило
Година 04/1997 Километража 17458 км Сила
Литванија, Vilniaus
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.610 €
Возило за одвод на фекалии
Носивост 12000 кг Зафатнина 9.5 м³
Година 2008 Километража 100000 км Сила
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.730 €
Возило за одвод на фекалии
Носивост 10000 кг Зафатнина 5.5 м³
Година 2011 Километража 105000 км Сила
Украина, Haivoron
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 70.400 €
Противпожарно возило
Година 02/2023 Километража 1000 км Сила
Украина, м.Харків
нови камион за ѓубре KamAZ нови камион за ѓубре KamAZ нови камион за ѓубре KamAZ
3
Контактирајте го продавачот
49.750 € UZS 674.000.000 UZS
Камион за ѓубре
Носивост 10000 кг
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
45.770 € UZS 620.000.000 UZS
Камион за ѓубре
Зафатнина 10 м³
Година Километража Сила
Узбекистан
нови камион за ѓубре KamAZ нови камион за ѓубре KamAZ нови камион за ѓубре KamAZ
3
Контактирајте го продавачот
44.140 € UZS 598.000.000 UZS
Камион за ѓубре
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
16.800 €
Камион за миење улици
Година 2004 Километража 50000 км Сила
Литванија, Kužiai
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се