Компресори

Резултати од пребарување: 926 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Компресори: 926 огласа

компресор Atlas Copco LE 9  Norra
14
аукција 384,10 € SEK USD 4.100 SEK ≈ 421,60 US$
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
компресор Atlas Copco XAS186
12
аукција 5.528 € SEK USD 59.000 SEK ≈ 6.068 US$
Година 2008 Километража Сила 113 кс
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови компресор GLOBALTECH MAKINA G220-2  Air Compressor with Electric Motor
7
2.600 US$ EUR ≈ 2.369 €
Притисок 2.5 бар Капацитет 10200 л/мин
Година 2019 Километража Сила 30 kW
Турција, KONYA
нови компресор GLOBALTECH MAKINA G160-3 Air Compressor with New Diesel Engine
7
6.000 US$ EUR ≈ 5.466 €
Притисок 2.5 бар Капацитет 72000 л/мин
Година 2019 Километража Сила 80 кс
Турција, KONYA
нови компресор GLOBALTECH MAKINA G160-3 Air Compressor with Electric Motor
6
2.500 US$ EUR ≈ 2.277 €
Притисок 2.5 бар Капацитет 7200 л/мин
Година 2019 Километража Сила 22 kW
Турција, KONYA
нови компресор GLOBALTECH MAKINA G220-2  Air Compressor with Renovated Diesel Engine
6
4.200 US$ EUR ≈ 3.826 €
Притисок 2.5 бар Капацитет 10200 л/мин
Година 2019 Километража Сила 80 кс
Турција, KONYA
нови компресор GLOBALTECH MAKINA G220-2  Air Compressor with New Diesel Engine
7
6.200 US$ EUR ≈ 5.648 €
Притисок 2.5 бар Капацитет 10200 л/мин
Година 2019 Километража Сила 80 кс
Турција, KONYA
нови компресор GLOBALTECH MAKINA G160-3 Air Compressor with Renovated Diesel Engine
7
4.000 US$ EUR ≈ 3.644 €
Притисок 2.5 бар Капацитет 7200 л/мин
Година 2019 Километража Сила 80 кс
Турција, KONYA
компресор G220-2 Air Compressor with Diesel Engine Spare Parts за делови
4
преговара
Година Километража Сила 80 кс
Турција, KONYA
компресор Berema Kompressor bensindriven
5
аукција 9,37 € SEK USD 100 SEK ≈ 10,28 US$
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
компресор Atlas Copco XAS 37 Compressor (Mobile) - 08
33
аукција 1.921 € SEK USD 20.500 SEK ≈ 2.108 US$
Година Километража Сила
Шведска, Kungälv
компресор Atlas Copco med komplett blästerklocka slang och mask
17
аукција 65,58 € SEK USD 700 SEK ≈ 71,99 US$
Година Километража Сила
Шведска, Svenljunga
компресор Atlas Copco XA350
8
преговара
Година 1991 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
компресор KAESER M75
8
преговара
Година 1994 Километража 1178 м/ч Сила 66.62 кс
Хрватска, Zagreb
компресор FAGRAM STS-35
5
преговара
Година 1988 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 926 огласа
Прикажи
Претплати се