Компири копачи, машини за вадење компир

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање

Компири копачи: 55 огласа

компир копач FA underhaugs fabrikk Ta 72  Potetopptaker
8
аукција аукција
Година Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Lillehammer
нови компир копач Taret Kartoffel und Zwiebelroder
3
€ 750,70 PLN USD PLN 3.200 ≈ US$ 834
Број на редови 1
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови компир копач
7
€ 659,60 RUB USD RUB 46.800 ≈ US$ 733
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Русија, Белгород
нови компир копач Siebkettenroder, Wega 1400, 2 Reihen, NEU
19
€ 4.600 USD ≈ US$ 5.109
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
компир копач GRIMME GZ 1700 DL
9
€ 15.900 USD ≈ US$ 17.659
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Melle
нови компир копач Taret Schwingsiebroder 2 Reihen / Kopaczka
4
€ 703,70 PLN USD PLN 3.000 ≈ US$ 782
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
компир копач
1
преговара
Година 1991 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Радомишль
нови компир копач EURO-Jabelmann  V 25, NEU
9
€ 1.900 USD ≈ US$ 2.110
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Itterbeck
компир копач AGROMET ANNA-Z644 за делови
10
US$ 4.000 EUR ≈ € 3.602
Длабочина на копање 4000 мм Број на редови 1 Простор помеѓу редови 750 мм Капацитет 1.5 ха/час Потребна сила на трактор 30 кс Работна брзина 4 км/ч
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 0.75 м
Белорусија, Брест
компир копач AGROMET
15
US$ 1.300 EUR ≈ € 1.171
Број на редови 2
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Белорусија, Брест
компир копач DIG-MASHINE B-105
9
преговара
Година Километража Ширина на опфаќање
Русија, Пенза
компир копач GRIMME Запчасти на GRIMME, AMAC, MIEDEMA, CLIMAX, HOLMER, AVR, SAMON,
6
преговара
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ровно
компир копач Запчасти на GRIMME, AMAC, MIEDEMA, CLIMAX, HOLMER, AVR, SAMON,
6
преговара
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ровно
компир копач UNIA WEGA 1400 UNO
5
€ 1.266 UAH USD UAH 35.000 ≈ US$ 1.406
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Украина, Ровно
компир копач GRIMME и другие марки, РЕМОНТ транспортеров
3
преговара
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ровно
Омилени : 0 Споредба : 0