Комбинирани сеалки

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање

Комбинирани сеалки: 692 огласа

комбинирана сеалка HORSCH Focus 4 TD
4
преговара
Простор помеѓу редови 14 мм
Година 2014 Километража 1210 м/ч Ширина на опфаќање 4 м
Бугарија, Търговище
комбинирана сеалка HORSCH Sprinter 6 ST
2
преговара
Простор помеѓу редови 273 мм Капацитет на резервоар 5000 л
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Бугарија, Търговище
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
комбинирана сеалка HORSCH Focus 6 TD
4
преговара
Година 2011 Километража 1252 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Бугарија, Търговище
комбинирана сеалка HORSCH Focus 6 TD
1
преговара
Година 2013 Километража 1260 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Бугарија, Търговище
комбинирана сеалка HORSCH Pronto 4 DC
5
€ 35.000 USD ≈ US$ 38.650
Број на редови 28 Простор помеѓу редови 150 мм Капацитет на резервоар 2800 л
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Словачка, Rimavská Sobota
комбинирана сеалка KVERNELAND MSC 400
3
€ 32.800 USD ≈ US$ 36.221
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Словачка, Rimavská Sobota
комбинирана сеалка VÄDERSTAD 400C  Såmaskin
21
аукција € 7.930 SEK USD SEK 86.000 ≈ US$ 8.757
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
комбинирана сеалка GREAT PLAINS CPH 1500
5
€ 31.000 USD ≈ US$ 34.233
Простор помеѓу редови 150 мм Капацитет 400 ха/час
Година 2014 Километража 400 м/ч Ширина на опфаќање 4.5 м
Хрватска, Kućanci
комбинирана сеалка RABE Megaseed 4001 K2
17
€ 15.000 USD ≈ US$ 16.564
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Србија, Novi Sad
комбинирана сеалка BEDNAR FMT OMEGA OO 4000
7
€ 51.600 USD ≈ US$ 56.982
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Praha 9-Vinoř
комбинирана сеалка KVERNELAND IDRILL PRO
7
€ 19.500 USD ≈ US$ 21.534
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
комбинирана сеалка AMAZONE AD 303 Special
8
€ 13.500 USD ≈ US$ 14.908
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Луксембург, Noerdange
комбинирана сеалка VÄDERSTAD RAPID A 400 S
11
преговара
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 3.99288 м
Ирска, Borris
комбинирана сеалка BEDNAR Bednar FMT Omega OO
6
€ 55.000 USD ≈ US$ 60.736
Простор помеѓу редови 125 мм Капацитет на резервоар 6000 л
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Praha 9-Vinoř
комбинирана сеалка FARMET Falcon 6 PRO
3
€ 79.984 USD ≈ US$ 88.326
Број на редови 48 Простор помеѓу редови 125 мм Длабочина на сеење 100 мм Капацитет 9 ха/час Капацитет на резервоар 4000 л Резервоар за ѓубриво 2000 л Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Чехија, Česká Skalice
Омилени : 0 Споредба : 0