» » Нова комбиња

Нова комбиња

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Комбиња: 1114 огласа

нови патничко комбе MERCEDES-BENZ IDILIS 516 19+1+1 *COC* Ready for delivery
18
€ 44.500 USD ≈ US$ 49.239
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 19+1+1
Година 2019 Километража 10 км Сила 160 кс
Романија, BUCURESTI
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519
67
преговара
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 19+1
Година 2019 Километража Сила 193 кс
Турција, Ankara
ново амбулантно возило CITROEN JUMPY M
11
€ 29.000 USD ≈ US$ 32.088
Амбулантно возило
Седишта 6
Година 01/2019 Километража 12 км Сила
Хрватска, Buzet
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ново амбулантно возило CITROEN JUMPY XL 2.0 BLUE HDI
14
€ 31.500 USD ≈ US$ 34.855
Амбулантно возило
Евро Euro 6 Седишта 6
Година 01/2019 Километража 13 км Сила
Хрватска, Buzet
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Armored vip vehicle / Vito 114 Extra long Exculutive vi
25
€ 98.000 USD ≈ US$ 108.437
Патничко комбе
Година 08/2018 Километража Сила
Турција
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519
33
преговара
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 19+1
Година 06/2019 Километража Сила 193 кс
Турција, Ankara
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519
33
€ 62.000 USD ≈ US$ 68.603
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 22+1
Година 06/2019 Километража 10 км Сила 193 кс
Турција, Ankara
нови патничко комбе VOLKSWAGEN CARAVELLE CVD_1018 EXCLUSIVE VIP
14
преговара
Патничко комбе
Седишта 6
Година 2018 Километража Сила
Турција
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Armoured vip vehicle Mercedes Sprinter Extralong
28
€ 110.000 USD ≈ US$ 121.715
Патничко комбе
Година 08/2018 Километража Сила
Турција
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ NEW SPRINTER 516 CDi
45
€ 63.600 USD ≈ US$ 70.373
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 20
Година 04/2018 Километража Сила 160 кс
Грција, ASPROPIRGOS
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter Traveller 7
9
преговара
Патничко комбе
Година 2018 Километража Сила
Турција
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Vito 114
23
€ 79.000 USD ≈ US$ 87.413
Патничко комбе
Година 06/2018 Километража Сила
Турција, İSTANBUL
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ 114 Automatic Doktor VIP Exculitive Vip Design
13
€ 71.000 USD ≈ US$ 78.561
Патничко комбе
Седишта 8+1
Година 11/2018 Километража Сила
Турција
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter SVD 1010
8
преговара
Патничко комбе
Седишта 11
Година 2018 Километража Сила 190 кс
Турција
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519
13
€ 60.000 USD ≈ US$ 66.390
Патничко комбе
Седишта 20
Година 02/2019 Километража 300 км Сила
Турција, BURSA
ново комбе фургон MERCEDES-BENZ Sprinter 519
12
€ 46.500 USD ≈ US$ 51.452
Комбе фургон
Евро Euro 6 Седишта 3
Година 03/2019 Километража 50 км Сила 190 кс
Турција, BURSA
Омилени : 0 Споредба : 0