» » Комбиња од Европа

Комбиња од Европа

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Комбиња: 11843 огласа

нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter IDILIS 519,  *COC*  prolonged with 50cm fiber/steel, ST
22
€ 54.500 USD ≈ US$ 60.315
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 22+1+1
Година 2019 Километража 10 км Сила 190 кс
Романија, BUCURESTI
патнички автмобил VOLKSWAGEN 1200 LIM
28
аукција € 2.518 SEK USD SEK 27.000 ≈ US$ 2.787
Патнички автмобил
Година 1965 Километража Сила 33.99 кс
Шведска, Karlstad
комбе фургон VOLKSWAGEN Transporter 2.0 4MOTION
41
аукција € 2.378 SEK USD SEK 25.500 ≈ US$ 2.632
Комбе фургон
Година 2010 Километража 271791 км Сила 140 кс
Шведска, Karlstad
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
количка за голф CLUB CAR DS Electric  Golfbil
11
аукција € 466,30 SEK USD SEK 5.000 ≈ US$ 516
Количка за голф
Година 03/2003 Километража Сила 2 kW
Шведска, Karlstad
комбе фургон MERCEDES-BENZ Vito 115 CDI Skåp
22
аукција € 2.332 SEK USD SEK 25.000 ≈ US$ 2.580
Комбе фургон
Година 2009 Километража Сила 150 кс
Шведска, Karlstad
пикап SsangYong Actyon Sports  Pickup Ssangyong Actyon Sports
21
аукција € 531,60 SEK USD SEK 5.700 ≈ US$ 588
Пикап
Година 2007 Километража 234159 км Сила
Шведска, Karlstad
патнички автмобил VOLVO V60   Personbil
20
аукција € 1.912 SEK USD SEK 20.500 ≈ US$ 2.116
Патнички автмобил
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 258962 км Сила 114 кс
Шведска, Karlstad
мал фургон VOLKSWAGEN Caddy 1.6 TDI Maxi
32
аукција € 1.119 SEK USD SEK 12.000 ≈ US$ 1.239
Мал фургон
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 288610 км Сила 102 кс
Шведска, Karlstad
патнички автмобил BMW 735i
13
аукција € 1.502 SEK USD SEK 16.100 ≈ US$ 1.662
Патнички автмобил
Година 1988 Километража 299600 км Сила 211 кс
Шведска, Svenljunga
патнички автмобил JAGUAR 420   -68
15
аукција € 494,30 SEK USD SEK 5.300 ≈ US$ 547
Патнички автмобил
Година 1968 Километража Сила 245 кс
Шведска, Svenljunga
патнички автмобил Saab 96 DE LUXE
31
аукција € 2.425 SEK USD SEK 26.000 ≈ US$ 2.684
Патнички автмобил
Носивост 280 кг
Година 1961 Километража 8187 км Сила
Шведска, Svenljunga
пикап CHEVROLET S10   Pickup
45
аукција € 1.026 SEK USD SEK 11.000 ≈ US$ 1.135
Пикап
Носивост 550 кг
Година 2002 Километража Сила 193 кс
Шведска, Karlstad
мал фургон VOLKSWAGEN Caddy
24
аукција € 4.663 SEK USD SEK 50.000 ≈ US$ 5.161
Мал фургон
Носивост 560 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 162714 км Сила
Шведска, Karlstad
пикап FORD F-250 Super Duty V8 Diesel
41
аукција € 1.166 SEK USD SEK 12.500 ≈ US$ 1.290
Пикап
Носивост 800 кг
Година 2008 Километража 260500 км Сила 349 кс
Шведска, Karlstad
патнички автмобил MERCEDES-BENZ 280 SE Automatisk
10
аукција € 466,30 SEK USD SEK 5.000 ≈ US$ 516
Патнички автмобил
Година 1974 Километража 211960 км Сила 185 кс
Шведска, Svenljunga
комбе фургон CITROEN Jumper 2.2L HDi
25
аукција € 167,90 SEK USD SEK 1.800 ≈ US$ 186
Комбе фургон
Носивост 1060 кг
Година 2007 Километража 248353 км Сила 120 кс
Шведска, Karlstad
Омилени : 0 Споредба : 0